Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elmondjam neki? Hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Hogyan lehetne "finoman" elmondani?

Figyelt kérdés

A párom kb. 2-3 hete kérte meg a kezem. Már jó pár hónapja téma volt közöttünk, és kérdezte, hogy nekem mik tetszenek, kirakatban nézegettünk gyűrűket. Mondtam, hogy én szeretnék egy "kis-lány-kérős" gyűrűt, és utána pedig majd együtt csináltatunk karikagyűrűt. Tudta jól, de aztán nem igy lett. Karikagyűrűt vett mindkettőnknek... a gyűrű nem jó az ujjamra, és nem is igazán tetszik. Teljesen másokat nézegettünk, nem igazán értem hogy miért igy csinálta. Tudta, hogy mit szeretnék, hiszen direkt megkérdezte. Most nem tudom, hogy ezt elmondjam-e neki. Azt nem mertem neki, mondani, hogy hát nem igazán ez a gyűrű volt szívem vágya, illetve szeretnék egy egyszerűbb kísérő gyűrűt is.

Egy életen át fogjuk hordani a gyűrűt, és nem szeretném ha olyat kellene hordanom, ami nem igazán tetszik.

Félreértés ne essék, imádom őt, és életem eddig legszebb napja az volt amikor megkérte a kezem. De úgy érzem, hogy ennyivel tartozom neki egy őszinte kapcsolatban. 26/l


2009. júl. 13. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondd el neki azt amit itt nekünk leírtál. Meg fogja érteni!
2009. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond el neki!

Lehet, hogy azért nem kaptál kísérő gyűrűt, mert esetleg nincs most pénze 3 gyűrűre; és ezt szégyelli. Szóval, ha úgy van, ahhoz ne ragaszkodj annyira. Azt viszont nem értem, hogy miért vett másmilyen karikagyűrűt, mint amit kinéztetek.

De lény vele őszinte, mond el, közben pedig, akár többször is, hogy nagyon szereted. Biztosan meg fogja érteni.

2009. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, valószínűleg félreértett valamit a párod. Csüccs le együtt és megbeszélni: ne kezdődjön ez a szép új dolog keserűséggel. A karikagyűrűt biztosan kicserélik az üzletben, ahol vette.

A kísérőgyűrűvel meg lehet, tényleg anyagi gond van a háttérben -mint azt már előttem leírták - úgyhogy óvatosan vele.

(Csak példa: az első házasságom a karikagyűrűk mellett két kísérőgyűrűvel indult. Lett belőle négy év kudarc.

A második férjemmel már együtt laktunk, mikor megvettük a jegygyűrűket. Kísérőket nem vettünk. Nekem is van pár gyűrűm, neki is egyetemi pecségyűrűje. Ezeket is szívesen hordjuk. Meg hát anyagilag sem álltunk valami fényesen... és nagyon jól megvagyunk egymással. )

De beszéld meg a pároddal mindenképpen a dolgot. Kedvesen finoman.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2009. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! velem is szinte ugyanez történt. Már mikor 4 hónapja voltunk együtt már akkor pedzegettem neki hogy évfordulónkra gyűrűt, mármint egyenlőre kísérőgyűrűt szeretnék, de mikor már nagyon közelítettünk az évfordulónkra vártam h elmenjünk venni, de hát semmi. Nagyon elvoltam keseredve és kenődve is =S aztán elötte egy nappal nem ment suliba hanem elment hozzánk és anyutól elkérte azt a gyűrűt amit a gyűrűsujjamon hordtam régen... persze estefelé észrevettem h nincs meg, sejtettem h gyűrűt vesz... na de jött egy kis bökkenő ezüst gyűrűt vett és mind kettönknek egyforma van... lehet önzőn hangzik de csak nekem kellett volna vennie!! ez mégsem az igazi, nem mertem neki elmondani, merthát annyi volt benne a jó h neki is van, de ezt valóban kettönknek kellett volna... és az igazi eljegyzésit ő elhatározta olyat fog venni ami arany és fehéraranyból lesz. és ha az nekem nem tetszik?? első a nő igényit kielégíteni!!! =) végülis nem olyan rossz amikor kétféle arany ötvöződik, de nem az amit ő kinézett, mert az nekem egyáltalán nem tetszik. Ugyhogy olyan gyűrűnk lesz ami mindkettönknek megfelel, hiszen valóban életünk végéig hordani fogjuk... ezt muszáj neki megérteni. Azt viszont megértettem h nincs rá pénze hiszen (akkor még) tanuló volt,keresete nincs, most már 2 hete dolgozik, ugyhogy várom másfél éves kapcsolatunk megpecsételéseként a szép gyűrűinket (aug.10.)


26 éves leányzó remélem megtudod győzni az álombeli gyűrűdről az uradat=)) csak bátran, hiszen neked kell azt hordani!



17/L

2009. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is elmondanám a helyedben. Szerintem ez nem volt szándékos, hisz direkt megkérdezett. Valószínűleg félreértés történt. Ha meg már most nem jó rád, azt tényleg el kellene mondani. Egy életen át viselni fogod a gyűrűt, nem tűnik nagy igényűségnek, ha valaki ilyen esetben szól. És ahogy mondtad, az őszinteség az első.
2009. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele. Az is lehet, hogy azért nem kaptad meg azt a gyűrűt mert pl. nem volt a Te méretedben, vagy várni kellett volna rá, vagy lehet még 100 másik oka is, és lehet, hogy azért választotta azt a gyűrűt mert nem akart várni az általad kinézettre, nem akart várni a lánykéréssel mert annyira szeret. Remélem érted, hogy mit akartam ebből kihozni. :)

Amúgy Gratulálok!!!

2009. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mondd meg, hogy milyen karikagyűrűt szeretnél. Simán el tudom képzelni, hogy neki ez is olyannak tűnik, mint amiket mutattál (valahogy ilyen téren nem tudnak különbséget tenni). Akár abból a gyűrűpárból is készíttethetnétek, akkor legalább az arany megvan hozzá, kb. fele annyi összegből meg tudnátok csináltatni.


Viszont én nem lennék telhetetlen a kísérőgyűrűvel. Végülis ha megvan az eljegyzési gyűrű, akkor fölösleges a kísérő. Azt hiszem az csak a fogyasztói társadalomnak lett benyomva a tudatába -hogy minél többet vegyenek.

2009. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha már most se azt csinálja, amit eggyütt elterveztetek, nincs szó esküvőről meg házasságról stb.
2009. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!