Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek, hogy megkérjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megkérjen?

Figyelt kérdés
Több mint 7 éve vagyok a párommal van egy 3 éves kislányunk!Jól megvagyunk ! éve együtt lakunk!Szóbahoztuk már a dolgot de nagyon vágyom már rá hogy elém álljon s megkérjen gyűrűvel mindennel ahogy szokás!!!De az nem jól venné ki magát ha megkérném rá!!!
2009. júl. 22. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Az tuti nem lenne jó.

én mindig mondom neki mikor egy ékszeres elött elmegyünk hogy melyik gyürü tetszik. ezzel jelzem hogy mit is szeretnék.

2009. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
magától úgysem fog eléd térdelni..vezesd rá, mint például..:kedvesem úgy szeretnék már hófehér csipkeruhában virítani a templomban..na, mit szólsz hozzá?
2009. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
de szánalmas vagy..majd megkér ha akar..és ha hozzá mész..és elakartook majd válni..az elégszarlesz a lnyodnak..megha szereted .akkor mi szükség va rá hogy papiron is ott legyenxD
2009. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is valahogy célozgatni kellene rá, a gyűrűs is jó megoldás, vagy ha együtt sétáltok, a menyasszonyiruha-kölcsönzők előtt lehorgonyozni és hangosan sóhajtozni, milyen gyönyörűek a ruhák, majd elmesélni, hogy kislány korodban milyen ruhát álmodtál meg magadnak, hogy milyet fogsz majd viselni, ha férjhez mégy, csak akkor még nem tudtad, kihez, de az akkor még mindegy is volt, na most már nem lenne mindegy, stb. stb.

Aztán, ha végképp nem ért a célzásokból (mert a legtöbb férfi sajnos ilyen), esetleg beszélhetsz egy közeli barátotokkal, hogy kérdezzen rá: "És ti már nem akartok összeházasodni?" Aztán várd, mit reagál a párod, vagy ha egyáltalán nem válaszol, esetleg viccesen mondhatod, hogy "én hozzámennék, de hát nem kér..." :-)

2009. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem kér meg, annak oka van, ergo kár erőltetni... De ha csak arról van szó, hogy már beszéltetek róla, és talán épp ezért meg sem fordul a fejében hogy ténylegesen meg is kérjen, Te meg erre vágysz, akkor legközelebb amikor szóba jön a téma, poénkodva, mosolyogva mondd azt, hogy úgysem mész hozzá amíg meg nem kér úgy, ahogy azt illik! Szóval ne kérésként tárd elé, hanem lazán vesd oda amikor adja magát a helyzet. Ebből feltételezem veszi majd a lapot.
2009. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Ne tegyél semmit. Várj türelmesen. Gyereketek van, együtt éltek, jól megvagytok (Bár ez mintha kevés lenne egy házassághoz)

Nem kell sietned sehová sem. Célozgatni sem kell, ha meg akarja tenni, megteszi magától. Főleg, ha már korábban szóba is került.

2009. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem... 8[


Együtt éltek 7 éve, főzöl, mosol, mosogatsz, takarítasz, bevásárolsz, szültél neki egy kislányt aki már 3 éves, totálisan úgy éltek, mint egy házaspár...


Akkor miért várod, hogy ELVEGYEN???


Mindent megkap tőled, amit egy feleségtől megkaphat, akkor ki a fenének hiányzik (rajtad és a szüleiden kívül) egy esküvői ceremónia és egy hivatalos irat, ami mellesleg törvényessé is tenné a kapcsolatotokat, tehát törvényes jogokat biztosítana neked és a lányodnak???...


Bolond lesz elvenni! Ugye ezt te is belátod. :[


Én a helyedben ultimátumot hirdetnék : ELÉG VOLT! Ha tényleg komolyan gondolja a kapcsolatotokat, amiből mellesleg egy gyerek is született már, akkor vagy záros határidőn belül törvényesen is összeházasodtok, vagy gondoljátok újra a kapcsolatotokat...


Gondolkozási időt is adnék neki, ami alatt nem főznék, nem mosnék, nem mosnám se a gatyáit, se a zoknijait, nincs etye-petye sem, NINCS FELESÉG, mert te jelenleg nem is vagy a felesége! ;]


Nyugodtan mond meg neki, hogy te az életedet HÁZASSÁGBAN szeretnéd leélni, nem törvénytelen "együttélős" kapcsolatban. FÉRJET szeretnél, nem pedig egy "pasi akivel együttélsz" illetőt...


Ezt az egészet ne veszekedés keretében add neki elő, hanem szép nyugodtan leülve, megbeszélve a problémádat.

(Lehet, eddig még soha nem említetted neki, honnan tudná, hogy te erre vágysz? A férfiak gyakran elég bambák!)

2009. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Én a barátnőimnek mindgíg megmondtam, hogy akkor fogom elvenni ha úgy érzem itt az ideje, ha erőlködik akkor tuti nem. Az első bnőm el is hagyott miatta. Nem ígértem meg neki, hogy 1éven belül elveszem és 3-4éven belül baba. (akkor voltam kb 20-21éves).


Nem bírom amikor valaki erőlködik, főleg ilyenben. Miért jó az neked ha kikényszeríted belőle? Ez kb olyan mintha rávennéd, hogy szexeljetek amikor nagyon nincs kedve. Neked jól esik az a szex amit a párod nem szívesen csinál? Feltételezem igen, hogy ha erre is képes lennél, hogy nekiugrassz, hogy vegyen el.

2009. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

16:51-nek


Azért nem gondolod, hogy 7 évi együttélés, és egy 3 éves közös gyerek után már eldönthetné valaki, hogy elveszem ezt a nőt feleségül vagy sosem fogom elvenni (akkor miért él vele?)... Nem?


Itt azért nem arról van szó, hogy 3 havi együttjárás után erőlteti a házasságot a Kérdező!

2009. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek! Ha annyira szeretnél a felesége lenni, miért álltál össze vele, főleg pedig miért szültél gyereket? A sorrendet te is megfordítottad és most vágyakozol, párodnak meg egyáltalán nem fontos a házasság, ahogy én látom. Mi is változna az ő szemszögéből? Semmi az égvilágon. Ezért nem rohan az oltárhoz veled. Két napja olvastam egy felmérést, amely szerint azok a házasságok, amelyeket együttélés előzött meg, 20 %-ban végződnek válással. Ezzel szemben azok, akik nem éltek együtt az esküvő előtt, csak 10 %-ban válnak el. Megdőlt tehát az az elv, hogy "lakva..." Bár sokan ezzel takaróznak és lám: hamis a baba! Ha meg is fog gyűrüzni, már nem igazi szerelemből és vágyból teszi, hanem csak azért, hogy engedjen a nyomásnak.
2009. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!