Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor vettétek meg a karikagyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vettétek meg a karikagyűrűket? A lánykérés után, vagy csak az esküvőre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy szokta, de az én férjem karikagyűrűvel kérte meg a kezem. :D


Ezután tartottunk (szűk családi körben) egy eljegyzést és később pár hónap múlva az esküvőt.

2009. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andika001 válasza:
nekem is karikagyűrűvel kérte meg a kezem.:)
2009. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt eljegyzés és lánykérés. Megbeszéltük, hogy összeházasodunk és otthon mindenki bejelentette. Aztán a férjem megvette a gyűrűket és hozta magával az anyakönyvezetőhöz. Én nem is láttam őket korábban csak az esküvőn.

De a férjem tudta, milyet szeretnék, mert megbeszéltük és természetesen a méretet is tudta.

2009. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi eljegyzésre vettük meg őket!

Lánykéréskor csak a kísérőt kaptam:-)

2009. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férjem az eljegyzésre vette meg a karikagyűrűket. Egyformát, csak az enyémben van 3 kicsi kő.
2009. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kísérőt kaptam, és együtt választjuk ki a karikagyűrűket. Csak kiváncsi vagyok hogy ki mikor vette meg, abban az esetben, ha a lány kezét kisérőgyűrűvel kérték meg.
2009. júl. 22. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem ,a lánykérés = az eljegyzés. Előre kell megvenni.
2009. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kísérőgyűrűvel kérte meg a kezem, és most vettük meg együtt a karikagyűrűket. Én őszintén megmondom, örültem, hogy így történt, mert szerettem volna "beleszólni", hogy milyen legyen a karika. Nem lett volna jó, ha olyat választ, ami esetleg nekem nem annyira tetszik, akkor azt már nehéz megmondani, kicserélni. Így jobb volt, katalógusból közösen választottunk.
2009. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt "külön" lánykérés. Megbeszéltük, hogy akkor összeházasodunk, elmentünk kiválasztottuk a karikagyűrűt, aztán szépen fel is húztuk egymás ujjára. Nem volt semmi "nagy családi" összejövetel, mert szerintünk ez csak két emberre tartozik.

De hát mindenki másképp csinálja... :)

2009. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a lánykérés a kövesgyűrűvel történt!

A karikagyűrűket az esküvőre csináltattuk meg, és csak utána hordtuk!


De volt mindkettőnknek egyforma gyűrűjen ( ezüst, egy nyaraláson vettük még régebben), amit hordtunk az esküvő előttig a balkezünkön!

2009. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!