Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A titánium gyűrű miben különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A titánium gyűrű miben különbözik az aranytól? értem ezalatt pl hogy milyen a titánium időtállósága, befeketedik-e, illetve kinek van ilyen gyűrűje, és mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Itt néztem gyűrűket, és gyönyörű, de az ára kicsit eltántorított, ilyen "olcsón" lehet jó??
2012. aug. 23. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 23. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Korábban én is nézegettem itt vagy ott véleményeket róla, azt írták mindenhol, hogy tartós, és általában a fémallergiások sem érzékenyek rá (akik pl. csak az aranyat viselik el, mint én).
2012. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat!Kicsit meglepődtem ahogy megláttam az árat , mert nagyon olcsó az aranyhoz képest, kicsit félek nehogy rossz döntést hozzak!
2012. aug. 23. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokkal időtállóbb, mint az arany. A titán keményebb anyag, mint az arany, így nem karcolódik olyan gyorsan. A színe egy kicsit szürkébb, az ezüsttől.

Nekem, és a férjemnek is ilyen van, nagyon szeretem, egyáltalán nem feketedik.

Mi innen rendeltük, nagyon korrekt, és gyors cég:

[link]

2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,mindjárt meg is nézem!!! :)
2012. aug. 23. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem azért olcsó, mert átverés, hanem azért, mert a titánium jóval olcsóbb az aranynál. így az abból készült ékszerek ára is ezzel arányosan sokkal alacsonyabb. egyébként a tulajdonságai ideálissá teszik jegygyűrű anyagának: nem kopik, nem színeződik el, nagyon tartós, viszonylag könnyű, szépen megmunkálható. másik nagy előnye, h a design mindig az aktuális karakiagyűrű divatot követi, tökéletesen megegyezik azzal, így kiválasztharsz bármilyen ma trendi gyűrűpárt ékszerésznél és megrendelheted uazt a fazont titánium változatban az aranyáras verzió töredékéért. csak hát nem arany, hanem orvosi fém... ez ma még szokatlan.
2012. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon részletes válasz volt köszönöm!!!
2012. aug. 23. 19:44
 8/8 kovpet ***** válasza:
Előttem leírták a lényeget, csak annyit tennék hozzá, hogy magyarul titán a neve az anyagnak és nem titánium. :)
2012. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!