Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz ebből egyáltalán esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből egyáltalán esküvő? 9 hónap múlva van kitűzve az időpontunk, májusra! DE semmi nincs lefoglalva, semmi nincs elintézve, és hallani sem akar a szervezkedésről a menyasszonyom!

Figyelt kérdés

Most én intézzek el mindent,vagy mi?elvileg a csajok jobban beindulnak az esküvőtől mint mi férfiak erre tessék,sehol semmi,de ha mondok neki valamit akkor felkapja a vizet!

Már ne is reménykedjek?


2009. aug. 1. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le kellene vele ülni beszélgetni, hogy akarja-e egyáltalán az esküvőt.

Mi 13 hónappal előbb már lefoglaltuk a helyszínt...

2009. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy felkapja a vizet? Rengeteg időtök van még, de az nem normális, ha a menyasszonyod ideges lesz az esküvő gondolatától. Megkérdezted, hogy mi az ok?
2009. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerinte rengeteg idönk van még,de mégis csak ez életünk legszebb napja,szeretném ha mindn tökéletes lenne,és én folyton ezen töröm a fejem,erről olvasok a neten,öt meg nem érdekli:-(

Pedig ténleg vele szeretném az életem leélni,nem hülyeségből kértem meg a kezét!!

2009. aug. 1. 19:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

1. Tényleg ülj le vele beszélgetni!

2. Nagyon aranyos vagy, hogy így a szíveden viseled az esküvő dolgait. A legtöbb férfi úgy van vele, hogy neki jó lesz úgy, ahogy a menyasszonya akarja.

3. Ha jó helyszínt akartok, akkor egyáltalán nincs már időtök, nemhogy rengeteg! Persze tudom, hogy a tökéletes esküvő nem feltétlenül jelenti, hogy a legfelkapottabb helyen legyen, de mégis... a helyszín ngyon fontos. Így 9 hónappal előtte már a zenekaron kellene gondolkozni :-((

4. Ha a menyaszonyod csak a polgárit szeretné, akkor valóban rengeteg időtök van.

2009. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sztem beszéljétek át a dolgokat...ilyen nincs,hogy felkapja a vizet!

Ez lesz élete legszebb napja,és sürögnék-forognék örömömben,és rendezném a dolgokat!!:)

Vele minden rendben van??Biztos akarja??

Érdemes lenne átrágni nektek mindent,sztem valami nem kóser itt!!!

2009. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ez a baj,hogy én is kezdem azt érezni,nem veszekszünk,minden ok köztünk a szex is oké,szóval a kapcsolatunkkal nincs probléma,csak az esküvőt ha szóba hozóm akkor!amúgy 6 éve vagyunk együtt ö 24 éves én 30!és a mai napig egymás karjaiban alszunk el:-)

Ténleg szeretem!

2009. aug. 1. 19:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy túl komolynak gondolja a házasságot...elkötelezi magát:(

Fél tőle,vagy ilyesmi!

Kérdez rá,az a legtisztább sztem!

2009. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*z
2009. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
figyusz, az ilyen kis hisztis pixát úgy tenném ki mint a huzat, sztem dobd ki nemhogy esküvő
2009. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem hogy eljegyzés napján,ö tüzte ki az esküvő dátumát,és ujjongva hivott fel mindenkit eljegyzés éjszakályán:-(
2009. aug. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!