Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mondott valaki úgy igen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondott valaki úgy igen a lánykérésre, hogy valójában nem volt benne 100 %-ig biztos?

Figyelt kérdés
Szeretem, vele akarom leélni az életem, szeretnék esküvőt / lagzit, csak a kötöttségtől félek.

2012. szept. 24. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor végül is igent mondtál? Próbáltál beszélni a félelmeidről? Szerintem akkor bűn igent mondani, ha nem vagy biztos a szerelmedben, és hogy vele akarsz élni. A kötöttségtől való félelem nem ugyanaz.
2012. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Találtam nála egy számlát. Ékszert vásárolt. És az utóbbi időben többször kérdezett rá a dologra. Idióta vagyok, hogy ezen agyalok. Holnap vacsizni akar vinni. Lehet, hogy már saját magam fejét beszélem hülyeségekkel tele. Semmiképpen se szándékozom nemet mondani. De kitűnő örömöt nem fogok tudni produkálni és nem is akarok. Remélem valami más ékszer és nem gyűrű.
2012. szept. 24. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mi az, ami zavar az eljegyzés gondolatában? Legalább magadhoz légy őszinte, első körben. Aztán pároddal is beszéld ezt át.
2012. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gondolkodom, gondolkodom. Vannak hibái a páromnak is nekem is. Ezek nem osztanak vagy szoroznak, mert kinek nincs? Ráadásul ha valamit megemlítek neki, hogy nem tetszik, azonnal változat rajta. Szóval ilyen téren semmi.


Mindig arra jutok, hogy a kötöttség. Hogy most bármikor elmenekülhetek felelősség nélkül (bár egyáltalán nem jellemző rám), a házassággal már nem tehetem meg. Nem válhat az életünk csak úgy külön.

2012. szept. 24. 13:25
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

egen


de csak h ne bukjunk bele a hitelbe

így havi 60 000.- több jön be a gyerekkedvezmény miatt ebből fedezzük a hitelt amit amíg gyesen vagyok nem tudnánk


nem az van h nem szeretem de soha nem akartam megházasodni

közös gyerek is van meg becsülettel neveli az én kettőmet is

nem vettem fel a nevét egyedül a házassági anyakönyvi kivonaton van benne h házas vagyok gyűrő nincs esküvő nem volt 2 tanú és 10 perc

ennyi

nekem elég is volt ez


38L

2012. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Vele akarod leélni az életed, de félsz a kötöttségtől? Ez így üti egymást, és azt jelzi hogy nem, még nem állsz készen a házasságra. Ahhoz ugyanis az kell, hogy az első állításod felülírjon mindent, pontosabban nem csak az, hogy vele AKAROD leélni, hanem hogy vele FOGOD TUDNI leélni (nem mindegy)! Bele kell gondolni, hogy képes leszel-e rá, összeilletek-e annyira. Ha ebben nem vagy biztos, ne házasodj.
2012. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az élet semmilyen területén nem szeretem / nem bírom a kötöttségeket. Szeretem a tudatot, hogy ha menni akarok, akkor mehetek.

Mindent megteszek azért, hogy együtt éljük le az életünket, szeretném, hogy így legyen. De racionális típus vagyok. Hiába a nagy szerelem soha nem tudhatod mi történhet....

Mondom nem valamennyi terén ilyen vagyok az életnek. Szeretem, ha nyitva tudok magam mögött egy kiskaput.


Lehet, hogy csak az eleje lesz nehéz, amíg hozzá nem szokok a dolgokhoz a tényekhez.

2012. szept. 24. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, mondtam. Hozzá is mentem. 1.5 év után elváltunk. Neked is sok sikert, ha nem mersz őszinte lenni magadhoz! Az az út keményebb, amit választasz, de előbb -utóbb mindenki magára ismer. Remélem, nem szenvedsz addig túl sokat! És őt sem sebzed meg nagyon.
2012. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Scream85 ***** válasza:
Na, végülis megkérte a kezed? :)
2012. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hiába a női megérzés az megérzés :) Megkérte. Igent mondtam, hisz, mint írtam szeretem és tökéletesen megvagyunk. Boldog vagyok, nem bántam meg, bár néha azért elkap a pánik.


Tudom, hogy ha lecseng a dolog már nem fogok ezzel foglalkozni, hisz természetes lesz a helyzet.

2012. szept. 27. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!