Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem kéri meg a kezem? 4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt élünk. Nagyon szeretem és úgy tudom ő is engem. Körülöttünk a baráti körben már csak az nem házas, aki nemrég jött össze a párjával.

Figyelt kérdés
Már kezdem megutálni az esküvőket, kezdek kiégni ebben a témában. Beszéltünk már róla, de azt mondja, hogy ne piszkáljam ezzel, majd ha akarja úgyis megkéri és minnél jobban kérem, ő annál jobban tehernek érzi. Dehát nem is piszkálom, de itt állandóan mindenki házasodik, eljegyzés, baba, stb. és szóba jön a téma. Ilyenkor sírni tudnék.
2009. aug. 3. 18:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%

Talán még nincs felkészülve az esküvőre (akárhogy is szeret téged) vagy az is lehet hogy titokba mást szeret! Beszéljetek egymással többet, legyetek többet együtt, és bízom benne hogy nemsokára eljön az az idő, amikor összeházasodtok.

Sok sikert!

2009. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
jaj miért kell esküvő??? szereted? igen? azt hiszen feleségként jobban fogod??? hát nem! Én is azt csináltam amit te. Nézegettem iwiw-et, minden osztálytársam más feleség meg gyerek nekem meg semmi. Párom egyszer elejtette, h feleségül vesz én meg nyúztam, h minél előbb, mert nekem is annyira gáz volt, mint neked. És? mit értem el vele? 1éve vagyunk házasok, és azt kívánom bárcsak meg sem történt volna. Válni készülök, és hülyének érzem magam, h hozzámentem. Hidd el egy házasság semmit nem old meg. Nem leszel tőle boldogabb!
2009. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Márpedig én jobban érzem magam feleségként mint élettársként éreztem. Nem hiszem, hogy jobban szeretnénk egymást az esküvő óta, ez igaz. Én teljesen megértelek. Minden lánynak a gyerekkori álma, hogy egyszer majd eljön az ő "nagy" napja. Ezt próbáld talán megértetni vele.
2009. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne hallgass a második válaszolóra! Szomorú, h az ő házassága így végződött, de ez nem törvényszerű! Igenis, a legszebb dolog az esküvő és nagyon jó feleségnek lenni! Hány évesek vagytok?
2009. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, ő 33. De nem a papír miatt szeretném az esküvőt meg eljegyzést, hanem a tudat az érzés miatt. Hogy kiálljak vele a rokonság, a család, a barátok előtt és megmutassuk, hogy mennyire szeretjük egymást. Második válaszoló sajnálom, hogy ez lett a vége nálatok, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél így lesz.
2009. aug. 4. 08:35
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez az együttélés zsákutcája. A férfiaknak így egyszerűbb, mindent megkapnak és ígérni sem kell semmit cserébe, a nők általában meg szeretnének elköteleződni. Szerintem csak egyszer hozd fel még a témát, a te szemszögedből mondd el neki, miért bánt, hogy nem mutatjátok a világ felé is, hogy egy pár vagytok. (Ne a kérdést szegezd neki, hogy mikor vesz el), csak mondd el, mi a baj. Ha jó ember, akkor meg szeretne neked adni mindent, amitől teljes lesz az életed.


Durvább változatban (remélem, hogy nem ilyen a Párod, hogy csak ebből értene) 1-2 hétig ne tegyél meg semmit, ami a feleség feladata (persze egy nagy beszélgetés után, hogy értse, miért utasítod el). Ne moss, főzz, ágyba se bújj vele, hogy elgondolkozzon, milyen szerepet töltesz be az életében.

2009. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek megkérte a kezem! :) Elvileg 2 év múlva esküvő!!!!!
2009. szept. 7. 13:42
 8/13 anonim ***** válasza:
gratulálok:))
2009. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát, én csak 2 éve vagyok együtt a párommal, és még hülyeség lenne összeházasodnunk, de ettől függetlenül van, hogy rám is rám tör ez az érzés, hogy mindenki más már házas, potyogtatja a babákat, éli világát, én meg "csak" egy barátnő vagyok. Aztán persze meggyőzöm magam ész érvekkel és elfelejtem pár hétre, 1-2 hónapra. Aztán megint megkergülök, ruhákat, gyűrűket nézegetek... Komolyan néha azt hiszem, hogy meghibbantam. (Nem élünk együtt, én még tanulok, és alig keresek valamit, szóval tényleg semmi értelme se lenne, ha eljegyezne, mert összeházasodni nem tudnánk. De olyan jól esne...) 24/N
2012. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Na meg volt az esküvő?:)))


Amúgy így az utolsóra reagálva..attól h megkéri a kezed még nem kell egyből megházasodni :) vki évekig jár jegyben, eljegyzáskor is tudják h még pl x év mire esküvő lesz

2012. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!