Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fontos kérdés: Az én apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés: Az én apukám milyen szöveget mondjon a lány apukájának a kérésnél?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Az is fontos lenne, hogy kicsit érthetőbben fejtsd ki hogy mit szeretnél tudni.
2009. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
mibajodvan ember?ez egy találóskérdésnek is elmenne.-.-
2009. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
hát nem tudom, sztem azt mondaná, hogy jó lenne, ha megtanítaná a lányát arra, hogy hogyan tegyen fel egy értelmes kérdést-.-'
2009. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Ne bohóckodj, a 21. században élünk! Nem a szülők szokták egymás között elintézni a lánykérést, az akkor volt divat, amikor a családok által elrendezett, és nem szerelmi házasságok voltak szokásban. Légy már egy kicsit romantikusabb, ne ilyen földhözragadt! Menjetek el kettesben valami szép helyre, és ott kérd meg a kezét, húzd fel az ujjára a gyűrűt! Minek ehhez apuci? Ha meg ragaszkodsz ehhez a régimódi cirkuszhoz, nincsenek szabályok arra, ki mit mondjon. Azt mondanak egymásnak, amit akarnak. Én az apukád helyében valami ilyesmit mondanék: "Mit gondolsz, a lüke fiam jó lesz a lányodnak?"
2009. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

8-o


Neszórakozzmáááá!...


Engem 32 évvel ezelőtt jegyzett el a mostani férjem, már akkor sem volt divatban ilyen baromság...


Egy szép napon, egy kellemes étteremben megkérdezte, hogy tudnék-e vele élni?... És elővett egy karikagyűrűt... (Naná, akkor már 3 éve jártunk, tiszta sor volt, hogy összeházasodunk.)


1-2 hét múlva összehoztuk a szülőket, hogy megismerjék egymást és ott mindjárt szűk körben megejtettük az "eljegyzést" : koccintottunk a nagy eseményre. :-]


Nem volt már akkor sem szokás semmiféle "lánykérő" szöveg!!! (Ne röhögtesd ki magad!) :]

2009. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia

Nálunk szűk családi körbe volt az eljegyzés (szülők,nagyszülők). A férjem elmondta apukámnak mennyire szeret meg szorosabbra akarja fűzni a kapcsolatot stb stb pontosan a szövegre nem emlékszem majd felhúzta a gyűrűt a kezemre, aztán mindenki gratulált.Majd apukám megkérdezte apóstól hogy jöhet egy kis erősítő?. Egyébként neked kell beszélni a jövendőbeli apóssal és nem apukádnak. :)

2009. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

nem tudom.


miket szokott apukád mondani, amikor tartja a gyertyát???

2009. aug. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Ha rám hallgatsz, még ne mondjon semmit apukád. Még néhány évig, amig nagyok lesztek.
2009. aug. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt amikor a lagzi napján a ceremónia előtt elmennek a lányos házhoz és ott mond valamit az apósjelölt, vagy nem?
2009. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csupa komolytalan, értelmileg kiskorú ember, egy-két kivétellel... :-) Én itt kétségbeesésemben feltettem egy kérdést, s az a baj, hogy nagyon fáradt voltam, ezért nem tudtam jól kifejezni magam.

Szóval a kérdés az, hogy ma megyek Apukámmal a leendő mennyasszonyom szüleihez, és faterom megkérdezi leendő apósomat, hogy eljegyezhetem e a lányát. A barátnőm nincs otthon, mert nyaral, és ez az egész neki meglepetés. Szóval apukám milyen szöveget mondjon a szülőknek? Van erre valami forma? Köszönöm a komoly, értelmes válaszokat!

2009. aug. 6. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!