Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan győzhetem meg a kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetem meg a kedvesem szüleit arról, hogy a lányukat eljegyezhessem?

Figyelt kérdés

Az lenne hogy a barátnőmmel (18 éves,én 19) szeretnénk egymást eljegyezni.Az én szüleim örömmel fogadták,de az ő szülei ellenzik.Mondták a barátnőmnek hogy ők nem engem szeretnének hozzá vőlegénynek,mert ugyanis szerintük nem illek hozzá.De 2 éves kapcsolat és komolyabbat szeretnénk.A szüleivel jó kapcsolatban vagyok,bírom őket,szerintem ők is engem.Aki tudja hogy tudom őket meggyőzni legyen szíves segítsen. :(

Előre is köszönöm.


2009. aug. 6. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon fiatalok vagytok mindketten.Nem írod,hogy mikor akarnátok megesküdni,miből akarnátok megélni stb.A párod szüleinek valószínűleg az a kifogása,hogy nem látják biztosítottnak,hogy együtt is maradtok.Az eljegyzést ugyan fel is lehet bontani,de van még olyan hely,ahol ez rossz fényt vet a menyasszonyra.Szerintem,ha még nem dolgoztok,nem akartok gyorsan esküvőt,várjatok az eljegyzéssel.Egy jó kapcsolatot nem a gyűrű tart össze,vagy ha igen,akkor már avval akapcsolattal nincs minden rendben.
2009. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

bírnak, de nem téged szánnak a lányuk férjének...

kösz az ilyen "bírást"

mi a kifogásuk ellened?

Ha van esély, hogy meggondolják magukat, várjatok még egy kicsit, de ha a te szüleid nem ellenzik, akkor akár el is jegyezheted.

2009. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az eljegyzést már kb fél éve szeretnénk.Esküvőt valamivel később.A kapcsolatunk nagyon jó,csak megszeretnénk bélyegezni ezzel.Köszönöm a választ.
2009. aug. 6. 11:47
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Tanultok még, vagy dolgoztok? Mert ha még iskolába jártok mindketten, akkor ráértek még. De ha mindenképpen eljegyzést akartok, menj el hozzájuk, és kérd meg szépen a kezét. Először beszélhetsz külön az apjával, majd az anyjával, és csak utána kérd meg tőlük ünnepélyesen a kezét. Mond el, hogy szeretitek egymást, amit úgy is tudnak, és együtt képzelitek el a jövőtöket.
2009. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt a "túl fiatalok vagyunk még" dolgot úgy oldottuk meg anno az első szerelmemmel, hogy amikor Bulgáriában nyaraltunk, vettünk 2 ezüst gyűrűt, egyformát, és kettesben eljegyeztük egymást. A szülőknek nem mondtuk meg, bár azonnal kiszúrták a gyűrűt :) Annak is nagyon örültünk, hogy egyáltalán elengedtek minket erre a nyaralásra, bár nem kettesben mentünk, hanem egy kisebb osztállyal.
2009. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Még tanulunk mind a ketten.Terveztem hogy beszélek a szülőkkel erről,de nem akarok pofára esni :(
2009. aug. 6. 11:51
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve kijelentették a szülők, hogy nem őt akarják vőnek, tök fölösleges az "ünnepélyes" lánykérés. Csak ciki lenne mindenkinek.

Egyszerűen kérd meg a kezét (tőle) és jegyezd el. slussz

2009. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 11:41 sztem egyáltalán nem vagyunk fiatalok az eljegyzéshez, vannak olyanok akiket már 15-16 évesen eljegyeznek! De azért köszi, hogy irtál.
2009. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mi a kifogásuk a szüleinek?
2009. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem engem gondolnak a lányukhoz.De azt nem értem ha más lenne akkor mással is lenne kifogás.Szóval valahogy el kellene fogadniuk,de nem tudom hogy :(
2009. aug. 6. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!