Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most őszintén! Nektek számít/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén! Nektek számít/számított/számítani fog, hogy milyen eljegyzési gyűrűt kaptok?

Figyelt kérdés

Én nem akarok se gyémántot se semmi...

Csak szóba jött, hogy x,y milyet kapott vajon erre egy csaj megszólal: nem tök mindegy milyen a gyűrű?

Nyilván nem azon a lényeg, de ami miatt nekem fontos valamennyire is:

1. Mégiscsak jó esetbe egész életembe hordani fogom

2. Tetszene ha a párom eltalálja az ízlésem és valami széppel lep meg

3. szeretem a szép dolgokat, szép ékszereket, miért ne pont az legyen szép...


Aztán lehet, hogy nincs igazam, kíváncsi vagyok mások véleményére!


2012. okt. 21. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Legyen jó az ujjamra,meg ne legyen túl csicsás,azt cső,nem az számít.
2012. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Az elsö völegenyemtöl egy feher köveset kaptam. Amiröl kiderült, hogy mar masnak is adta, es en is visszaadtam, igy valoszinüleg mase lett.:) Talan sokan megalazonak tartak, szerintem nem ez a lenyeg, hanem a kapcsolat. :)


A ferjemmel nem volt eljegyzesünk, a hazassagi gyürüt pedig együtt valasztottuk ki, mindkettönknek tetszik. :)

2012. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez attól függ mennyi idős vagy és hány kiló. 40 felett lehet akár négyszög alakú is csak legyen.
2012. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
70%
Szerintem nem szamit! En ugyan kaptam,kicsi koves gyurut,nagyon szep,nagyon szeretem,de nem volt olyan igenyem hogy Swarovski koves legyen,meg ugy egyaltalan...akkor nem is a gyurure figyeltem,hanem maga a teny hogy megkerik a kezemet :)...de persze vannak olyan emberek akiknek ez nem mind1
2012. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Red4me! :D:D:D:D

Egyébként igaza van valahol, nem szeretem, ha valaki nagyzol!

A párod valószínűleg valamelyest ismeri az ízlésed, annyira legalábbis, hogy ne olyat vegyen, amitől hánynál. De a többi nem számít.

2012. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Én nem bírom az aranyat, így velem jól járt a férjem ebből a szempontból.

Ezüst ékszereket hordok, a többit nem szeretem.

Emiatt ezüst gyűrűt vett eljegyzésinek. Akkor hordtam, amíg terhes nem lettem. Folyton bedagadt az ujjam (melegben), így azóta sem hordom. Pihen a szekrényben.


Terhesség után házasodtunk össze és szintén ezüst karikagyűrűnk van. Gyönyörű szép és nem lehet megmondani róla, hogy ezüst. Csodálatosan megcsinálták.

Ezt persze hordom napközben, de éjjelre leveszem, mert zavar és hagytam már el forgolódás közben.


Egyébként akik vesznek az esküvőre karikagyűrűt, azok általában nem hordják az eljegyzésit.

Bár, van olyan ismerősöm, akinek az ujjai úgy néznek ki, mint egy karácsonyfa.. :D

2012. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom tudja, hogy milyen gyűrűk tetszenek, mert volt, hogy meglátta, amikor neten ilyet nézegettem, vagy egy ékszerbolt kirakata mellett megálltam megnézni az ékszereket, és ott is ezek a gyűrűk fogtak meg leginkább. Sosem célzásként mutogattam neki, még mielőtt bárki mondaná. Ezek után nekem furán venné ki magát, ha ő egy teljesen más stílusú, színű, formájú gyűrűvel kérné meg a kezem. Úgy érezném, hogy sosem figyelt rám eléggé, és elment a füle mellett minden, amit mondtam. Nem csak a gyűrűvel kapcsolatos jutna itt eszembe, hanem minden más is, elgondolkodnék, hogy vajon hányszor csinált úgy, mintha figyelne, és közben hol járhatott...? Szóval nekem ebből a szempontból számítana, meg persze örülnék, ha megkapnám egyszer "álmaim gyűrűjét", még ha a pénztárcájához igazított kivitelben is, de akkor is, legalább hasonlítson rá.
2012. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

1.mi együtt vettük meg

2.4 év alatt kb 5x volt rajtam hétköznapra sajnálom mert karcolódik meg kopik.tehát teljesen mindegy hogy milyen

2012. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem egyáltalán nem fontos.

Szerintem ezt rá kell hagyni a férfira, hadd ő döntse el. Olyan csúnyát nem tud venni, viszont a menyasszony jelölt akár dupla annyi értékben is választhat mint amit a férfi rá tud költeni.

Ez az a pont amikor elkezdődik, hogy a házasság nagy része csak a külsőségről szól nem arról, hogy két ember összeköti az életét.

2012. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ez a 3 szempont nekem is fontos volt, de a másodikat kiküszöböltem azzal, hogy egyszer megmutattam, milyen tetszik és milyen nem :)
2012. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!