Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyibe kerülhet egy tetkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy tetkó? eljegyzési gyűrűtként szeretnénk.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak a butácska tetováló fogja megcsinálni, vagy aki leszarja mi lesz vele. Na nem azért, mert mi lesz, ha elváltok, hanem mert állandóan javítgatni kéne, mosódna, kopna, sose lesz szép ott az ujjadon. Találjatok ki valami más helyet.
2012. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
ÉS ha nem gyűrűt akarnak, hanem vmi mást? (bocsi az off-ért)
2012. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzés témában, eljegyzési gyűrűként és nem ír méretet vagy ilyesmit. Szerintem elég egyértelmű, hogy mit akarnak.
2012. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
a jobb helyeken 15ezer alatt neki sem állnak semminek, de egy gyűrű méretű tetkó kijön belőle - hogy válaszolva legyen a kérdésedre :)
2012. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ujjra tényleg nem érdemes. de szerintem 6-8ból is kijön :) ilyen 'love' feliratot ujjra kb 6 ezerért csinálnak pl. a westendben, nem hiszem, hogy ez drágább kategória lenne
2012. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-10 ezer körül kb.Helyre válogatja,de egy ígényesebb jó hírű tetováló elkér 10-12 ezret tuti.
2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sobri sandor válasza:
0%

Szerintem a ferfi nemiszervere egy jonagy sarkanyos tetk

o 30ft..

2012. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!