Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van közöttetek olyan, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, akit most jegyeztek el és meglepetés volt? Mit mondtatok? Igent, vagy nemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aki nemet mondott, az kifejthetné mi történt, mekkora szomorúság lett a dologból, vagy egyáltalán lett-e belőle sértődés vagy sem.


2012. dec. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Most nem, de két évvel ezelőtt igen. Talán egy-két hétig hordtam a gyűrűt és visszaadtam neki, mert az egész kapcsolat egy rossz vicc volt. Azóta végleg szakítottunk.
2012. dec. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

3 pár is eljegyzést tartott a közvetlen környezetemben...

Egy bnőm, a párom egy barátja és egy volt osztálytársam...

igen-t mondtak

2012. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom tegnap kérte meg a kezem,valamilyen szinten számítottam rá,várható volt,de belelélni magam nem mertem,igaz nem is akartam. :D És igent mondtam. :)
2012. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha párom megkérné a kezem mostanában, tuti igent mondanék,mert nagyon szeretem. De nem mennék hozzá még egy évig biztos. Kell idő a realizálásra,arra hogy véglegesen eldöntsem akarom-e. Nem ugranék semmibe bele csak azért mert most itt a lila köd...nem egy kapcsolatomon vagyok túl,minden akkor komolynak és véglegesnek gondoltam. Még jó,hogy nem kérték meg a kezem,valószinűleg boldogtalan házasságban élnék most :)
2013. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!