Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy újra megkedveljenek?

Figyelt kérdés

Vőlegényem családja eleinte nagyon kedves volt velem, családtagként kezeltek, szerettek engem. Mindig azt mondták, pont ilyen barátnőt képzeltek el a fiúknak.

Aztán megtörtént az eljegyzésünk és az ő életüket azóta 2 dolog tölti ki:

1. hogyan érhetnék el, hogy szakítsunk

2. elveszítik a szegény fiút, mert én az esküvő után biztosan bezárom majd és nem engedem, hogy velük találkozzon, és alig fogják látni (megjegyzem: nem akarunk messze költözni, ugyanabban a faluban maradunk, ahol ők laknak és a „láthatást” sem kívánom korlátozni)


Mit tegyek? Egyáltalán lehet ilyenkor bármit is tenni ez ellen? Vagy majd esküvő után megszoknak? Vagy utána lesz rossz igazán?


2013. ápr. 22. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt,amig csak futó kalandnak gondoltak,addig szerettek,eljegyzés és összeköltözés utántól fűrtak,esküvő utántól nyíltan utáltak.

Mi jó messzire költöztünk,évente egyszer meglátogatjuk őket és kész.

2013. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen változtatni vagy tenni ellene szerintem nem tudsz. Ők sajnos ilyenek. Amennyit muszáj találkoznék velük és ennyi. Egyébként az én párom szülei is hasonló kaliberűek, csak itt a kritizálás megy folyamatosan. Szerencsére messze laknak. :)
2013. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

uhh... jobb nem igazán lesz..

Ha a közelben maradtok anyuka mindig duruzsolni fog a fia fülébe... először lehet hogy nem hat párodra, de késöbb lehet hogy kárt tehet a kapcsolatotokban?


Mi a konkrét ok amit erre mondanak? Azt biztos nem mondják ki hogy pici fiam elrabolod te sz.jha bár már ilyen is akadt a történelemben :)

2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a család elég értelmes, akkor talán adni kellene nekik egy pszichológia könyvet a témáról. Te ebben nem tudsz segíteni, nekik kell feldolgozni azt, hogy a fiuk felnőtt.
2013. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nagyanyám is ilyen.nincs mit tenni.
2013. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyanok, akik szeretik megbeszélni a családi gondokat, akkor próbálj meg elbeszélgetni velük, vagy lehet próbálkozni "nyalni" anyukának, apukának. Nekünk is volt olyan időszak, amikor kicsit úgy éreztem, semmi se jó anyósoméknak, meg inkább fordítva volt, hogy apa fikázta folyton páromat, meg piszkálta, hogy nem lesz ebből semmi, meg nem tanulja meg, amit mondok, meg ilyenek. De férjem kitartott, és egyre több dicséretet kap, és már olyat is mondtak, hogy fiam! :D Szóval ne add fel! Mi igyekeztünk mindent a kedvükre tenni, apróságok, de pl leszedtem az asztalt anyukáéknál, férjem meg feláldozta párszor a vasárnap délutánt, hogy anyámnak segítsen, és ilyenek miatt elkezdték becsülni azt, hogy vagyunk a másodiknak. Ja, és bár nálam korábbi kapcsolataimnál nem nagyon fordult elő - vagy, ha igen, akkor megkaptam a letolást utána - megszeretgetjük egymást a szülők előtt, vagy mondjuk a másiknak, hogy mennyire szeretjük, vagy beszélgetéseknél elmondjuk, hogy igen, a párom miatt lett jobb, vagy több valami. És ha látják, és elég értelmesek ahhoz, hogy észrevegyék, hogy Veled boldog a párod, akkor be fogják látni idővel, hogy így jó! Kitartás!
2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi szerencsére 160km-re költözünk :) igazából nincs is semmi probléma, de jobb, ha mindenki éli a saját életét :)
2013. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!