Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az ciki, hogyha nem vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, hogyha nem vágyok eljegyzésre, meg habos-babos menyasszonyi ruhákra, hatalmas esküvőre és minden ilyesmire?

Figyelt kérdés

Sokan szinte kikönyörgik, hogy jegyezzék el, de valahogy ez engem sosem tartott lázban. Számomra fontosabb az, hogy feltétel nélkül szeressük egymást, mintsem, hogy 1-2 év járás után elvegyen, és valami 300 fős lagzit tartani.

Azt sem bánnám, ha házasság nélkül együtt öregednénk meg, boldogan.

Az esküvő, házasság csak nyűg és sok esetben csak kérkedésről/a boldogság látszatáról szól.


Szerintetek gond, hogy így látom a helyzetet? Ti hogy vélekedtek a témáról?


20/L



2013. aug. 5. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Naponta van gy ilyen krédés. Nyugodjatok le. A kutyát se érdekel, hogy mire vágytok.
2013. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te most azzal kérkedsz, hogy te mennyire jól gondolkodsz, hogy nő létedre nem olyan fontos neked ez az egész. :) igy ugyanolyan felszínes vagy, mint akiket megszólsz! Sok nő van egyébként úgy, mint te! Nem mindenki könyörgi ki a lánykérést, és hatalmas esküvőt sem akar!
2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%

Te vagy az én nőm.

21/F

2013. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Viszont az ilyen kérdések cikik. Mire jó ez? Vannak, akiknek fontos a házasság, hogy hivatalosan is összetartozzanak, nemcsak érzelmileg, vannak, akiknek nem, akiket nem érdekel. Akiknek fontos, köztük is vannak, akik az esküvőt csak kettesben szeretnék tartani, két tanúval, mert annyira személyesnek érzik, vannak, akik az örömüket szeretnék megosztani a rokonokkal, barátokkal.

Én úgy vélekedek a témáról, hogy mindenki úgy találja meg a boldogságát, ahogy szeretné, nem kell mások életét minősíteni.


Nekünk fontos a házasság, mi jogilag, társadalmilag is fel akartuk vállalni egymást az érzelmi kötelék mellett. Más meg máshogy látja.

Mindenkinek a maga dolga.

2013. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem, még mindíg nem ciki, ahogy pár héttel ezelőtt sem volt az..
2013. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem senkit nem érdekel,hogy mit akarsz. Az mennyire érdekel másokat,hogy én meg nagy lagzit akarok egy habos babos ruhában? Szerintem a döglött kutyát sem érdekli.
2013. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindegy, hogy van/lesz-e házasság, vagy nem. Én pl többnyire azért szeretnék, mert fel akarom venni a barátom nevét, meg úgy érzem, közelebb hozna minket egymáshoz, nehezebb lenne az elválás :)
2013. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Az a ciki, hogy "felnőttként" ilyen kérdést feltesz valaki.
2013. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg ciki,hogy valaki ezt felnőttként megkérdezze.

Én mondjuk kb 10 éves korom óta vágyok egy igazi hercegnős esküvőre :D

2013. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, most megyek a sarokba és elszégyellem magam... :D

Nem gondoltam ilyen agresszív reakciókra, mert sosem szoktam ebben a kategóriában nézelődni, szóval fogalmam sincs miből hány kérdést tesznek fel naponta, ezek szerint ilyenből sokat. :D

Csak megláttam valahol egy kérdést, ahol a csaj kérdezte, hogy hogyan vegye rá a barátját arra, hogy megkérje a kezét, de a kommentekben látszott, hogy mennyire agresszívan áll a dologhoz és csak a saját igazát hajtogatta.

Gondoltam én is elmondom a véleményem és megkérdzem a ti véleményeteket. Emiatt nem kell rögtön leszólni, hanem akkor mondjátok meg, hogy szerintetek az esküvő fontos, mert.... vagy akármi, de ez a stílus.

2013. aug. 5. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!