Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Debrecenben ékszerbolt van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben ékszerbolt van? Karikagyűrűt hol tudunk venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok ajánlani Debrecenben ékszerüzleteket, ahol egyszerű sárgaarany karikagyűrűket tudunk vásárolni, viszonylag olcsó áron? Van tapasztalatotok? Hol érdemes, hol nem érdemes? Köszönöm előre is! BUÉK előre is :)

2013. dec. 29. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! A piac utcán van 2 is majdnem egymás mellett, mi is az egyikben vettünk ami a sarkon van, Széchényi-Kossuth kereszteződés!

Aztán a Nagy Templom felé haladva 15 méterre is van egy kisebb üzlet, gyönyörűek ott is!

A plázában már nincs ékszer üzlet, a fórumban is szét tudsz még nézni!

2013. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, árban az olcsóbb üzleteket keresném,a főtéren kívül tudsz esetleg még ajánlani? Vagy a főtéri fórumos üzletek nem is olyan drágák? köszi szépen :D
2013. dec. 29. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem árakban a fórum drágább!

Viszont, attól is függ milyet akartok!

Egyszerűbb, többféle arany, köves stb

nekünk mintás van, fehér és sárga arany, és az ára 130.000Ft körül volt

2013. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Batthyány utca Ötvös István boltja, az elfogadható árban. Olcsó aranyat a Széchényi utcán kapsz, nemrég nyílt ott egy ékszerbolt, a Sarkadi mellett (kistemplommal srégen szemben).
2013. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítő válaszokat! az elképzelésünk sárgaarany domború 4-5 g-os karikagyűrű egy kis metszettel,követ semmiképp nem szeretnénk, valamint olyan 4-5 mm széles legyen. maximum 100.000 Ft-unk van rá...:(, az interneten nagyon dúrva árakkal találkoztam, ezért gondoltam, hogy kiírom ide, hátha tudtok segíteni tanáscsot adni. Valószínüleg több ékszerboltba benézünk majd, és körbejárjuk, hogl lehet a legolcsóbb
2013. dec. 29. 14:32
 6/13 anonim ***** válasza:

hmm....elővettem a származási bizit! Az én gyűrűm 52-es méretű és 3,1 gramm, páromé nem tudom milyen méret de kereken 4 gramm, az enyém 55.800- az ő gyűrűje 72.000- pontosabban, szóval 4-5 grammosra ne számíts, 100 alatt meg főként ne!


Nem megbántásból írom, csak készülj fel hogy nem olcsó mulatság, ráadásul ez 1 éve, azóta fentebb ment az arany ára!



Ahol mi vettük: Smaragd szalon Db. Piac u 20.

2013. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Smaragd az egyik legdrágább hely Debrecenben.(Bocs...)
2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok Debrecenben összesen 9 szalonba sikerült ma betérni!végül: kettőnk gyűrűje összes: 8 gramm, 5mm-es féldomború sárgaarany karikagyűrű semmi minta, semmi kő, (a hagyományos gyűrűre gondoljatok)grammja került 14.000-ft-ba, Debrecen főtér: Orex óra ékszer szalon. Megfelelő kiszolgálás, kedvező ár, a többi helyen 16-20.000 Ft ért voltak a grammok.
2013. dec. 30. 19:07
 9/13 anonim ***** válasza:
esetleg egy képet küldesz róluk? Árban mennyibe került? Gratulálok sok boldogságot
2013. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hasonló ehhez a két gyűrűhöz, 5mm-es és sárgaarany, árban 112000-be került, párom gyűrűmérete picit nagyobb így lett meg a 8g.

Egyszerű gyűrű, nekünk tetszik, olyan egyszerű amilyenek mi is vagyunk, számunkra az volt a lényeg, hogy tartós, minden nap hordható legyen.

2013. dec. 30. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!