Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogy latjatok, a tobbiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy latjatok, a tobbiek vannak kicsit lekesve, vagy mi vagyunk tul koraiak, esetleg mindegyik normalis?

Figyelt kérdés

Karacsonykor harom ismeros par jegyezte el egymast. Az egyik parnal a ferfi es a lany is 27 eves, 3 eve vannak egyutt, egy eve egyutt laknak. A masik parnal a ferfi 26, a lany 23, 2 eve vannak egyutt, nincsenek osszekoltozve,de kulfoldi munka soran 2 honapot egyutt laktak. A harmadik parnal a ferfi 29 eves,a lany 26. Ok ossze vannak koltozve fel eve. Mindnek vn munkahelye.

Mi pedig 4 eve vagyunk egyutt, en 21, o 24. Mindketten dolgozunk, es bar a munka miatt nem tudtunk osszekoltoni, sokat vagyunk egyutt, hol en nala, hol o nalunk.

Nagyon szeretne felesegul venni, de nekem fura,mert a tobbiek, akik eljegyetek egymast, nagyobbak, ettol fuggetlenul elfogadnam ha megkerne.

Ti mit gondoltok, melyik helyzet a legmegfelelobb? Ha mi jegyeznenk el egymast, fura lenne?Vagy mar idoszeru?


2014. jan. 8. 14:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom...
2014. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, mivel a jegyesség tulajdonképpen a közelgő, tervezett házasság "jele", ezért az én szememben minimum akkor van értelme, ha a felek elmúltak már 21 évesek és együtt éltek. Nem egymásnál voltak, mert az messze nem ugyanaz.


Szóval az ilyen huszonéves egyetemista lányok jegyességét valahogy nem lehet komolyan venni. A tiedet abból a szempontból nem, hogy még együtt sem éltetek,akkor mi alapján tereztek házasságot? :)

2014. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Erre nincsen tuti recept, mindenkinél máshogy alakul.


Én nagyon fontosnak tartom, hogy éljen együtt a pár legalább fél-2 évet (szerintem idősebb korban a kevesebb idő is elég) mielőtt az eljegyzásre sor kerül.


Egyáltalán nem vagytok elkésve, én személy szerint azért tartom korainak nálatok, mert nem éltetek még együtt.


27/n

2014. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Lakva ismerkszik meg az ember.


Én úgy gondolom, hogy komolyabb terveket szövögetni anélkül, hogy nem éltek tartósan egy fedél alatt, hülyeség.


Költözzetek majd össze, aztán ha 2-3 évig flottul megy minden akkor nem árt eljegyezni egymást.


Végülis nektek még bőven van időtök.

2014. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Hogy érted azt, hogy akik eljegyezték egymást NAGYOBBAK???? Ez mit jelent? Idősebbek?

Ne ez határozza már meg azt, hogy eljegyezzétek egymást..... Nem az a lényeg, ki hány éves, mennyi ideje van együtt, hanem hogy hogyan érez, mennyire tudja elképzelni a pár egymással az életét....

2014. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek más a normális, mivel mindenki más és mások a körülmények és feltételek is.

A ti boldogságotokat/ boldogtalanságotokat nem az fogja meghatározni, hogy mások mennyi ideig voltak jegyesek,vagy hány évesen házasodtak össze.

Ha szeretnétek összeházasodni, akkor szerintem először az együttélés kéne megoldani és utána biztosan érezni fogod, hogy készen állsz-e a házasságra.

2014. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
a nagyon sokat vagyunk együtt, hol nálam hol nála dolog abszolút nem összeegyeztethető az együtt lakással. mi koleszban jöttünk össze a gimiben, konkrétan vasárnap estétől péntek délutáning a suliban vagy a koliban, hétvégén meg valamelyikőnknél örökké együtt voltunk, de mégis rengeteg minden változott mikor összeköltöztünk. talán a változatosság hiánya. úgy értem, hogy ha együtt laktok, minden (!) éjszaka együtt alszotok, nincs olyan hogy heti egy nap külön és akkor jaj de hiányoztál kicsim. ugyabban az ágyban alszotok, ugyanazt a vécéülőkét takarítjátok, ugyanazokat a koszos boxereket pakoljátok éveken keresztül. ez természetesen nem feltétlenül rossz, csak annyit mondok, hogy sokkal hogyismondjam ingerhiányosabb lesz a kapcsolatotok. óriási változás. nekünk sikerült beállítani az életünket, de össze ne házasodjatok, mielőtt összeköltöztök, mert rengeteg a buktató.
2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

nekem az a véleményem, hogy max 13-14 éves koromig használtam a nagyobbak kifejezést, utána inkább azt, hogy idősebbek...

szóval a véleményem, hogy egy nagyon gyerekes 21 éves vagy. VAgy egy gyerek.

2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Hát az írásod alapján, hogy ők nagyobbak elég gyerekesnek tűnsz.

Amúgy meg ezt mindenki maga érzi.Szerintem ahol már egy ideje együtt élnek és nem csak 2 hónapot, hanem normálisan, közös életet folytatnak, közösen fizetik a számlákat, eljöttek a minden napok és akkor is rendben van minden akkor simán jöhet az eljegyzés és utána a házasság. Mi a férjemmel 23 évesen költöztünk össze, 5 év járás után, majd fél év múlva úgy érzetük hogy ez még jobb és legyen eljegyzés, a következő évben meg esküvő.

Szerintem mindenki megérzi hogy na most én ezt már szeretném.Sz első párnál már nagyon aktuális lenne szerintem de csak szerintem az eljegyzés de már a házasság is, akár még a gyerek is. A második párra azt mondom hogy a 2 hónap még kevés, nem ártana összeköltözni komolyan, nem munka miatt hanem mert ők ezt szeretnék. A harmadik párnál meg már minden nagyon aktuális, ott is lehetne akár gyerek is.

Én egyébként titeket nem értelek 4 év után már lehetne költözni, így főleg hogy mindketten dolgoztok. Nem értem miért nem tudtok pont a munka miatt összeköltözni ha mégis sokat vagytok együtt? Nem kifogás ez?

Amúgy amíg te furának érzed az eljegyzést akkor még nem aktuális, a többi szempontból az ellen, főleg a költözés.

2014. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

7

Mi pont másképp éreztük mint amit te írtál. Utáltam amikor nélküle kellett régen lefeküdnöm aludni, utáltam mikor hazament. Amúgy mi nagyon szeretünk együtt lenni. És ha belegondolok hogy az ember egész nap dolgozik, és csak este és hétvégén van együtt akkor nem is olyan sok időt vagyunk együtt. Nálunk pont hogy mióta együtt élünk sokkal jobb minden. Akkor is jó volt mikor jártunk de most még sokkal jobb.

2014. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!