Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány mm széles szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány mm széles szokott lenni az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
2 mm széles az vékonynak számít?

2014. jan. 29. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon vékony. Legalább 5 mili legyen azert.
2014. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabványméret, ez csakis ízlés kérdése.

Nyilván azt is figyelembe kell venni, hogy egy rövidebb ujjra nem szép a széles gyűrű, arra inkább a vékonyabb való, mert tömzsi ujjakat csinál, míg egy vékony gyűrű szépen áll rajta.

2014. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3-4 is elég,fazontól is függ, 2 szinte semmi.
2014. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

A karika, vagy köves gyűrű gondolsz?

A köveshez 2 mm-nél nem kell vastagabb..

Az 5-6mm sztem már nagyon bután néz ki a karika esetén is..

A 4 mm ami még szépen mutat...legalábbis egy női kézen..van akinek még ez is sok..

Ezért szoktak néha enyhén különböző gyűrűt választani a párok... A férfinak vastagabban a nőnek keskenyebbet pl ugyanazzal a mintával..

Nekem egeszen nagy kezem van(szerintem) nő létemre...az5mm határeset volt, kényelmes már nem volt..

Így a 4 mm-t választottuk karikából..


A kövesre pedig azért írtam 2 mm-t mert amúgy nem érvényesül a kő (kivéve ha óriásgyémánt van benne, de sztem az sem szép)

Persze vannakmolyan gyűrűk is amelyeknek szépen áll a 3 mm is:)

2014. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2 mm tenyleg nagyon vekony.Az enyem 6mm ahol a kovek vannak, es a tenyerem fele vekonyodik.Nagyon szep,de egyben feltuno is.

Olyat vegyel ami tetszik, es amit szerinted szivesen hordana.Ha a visszafogottab ekszereket kedveli, akkor lehet,hogy a 2mm pont idealis.

2014. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A köves gyűrűm 1,5 mm széles.

A karikagyűrűnk 5 mm, ez nekünk az ideális. Szerintem a 7-8 mm már durván vastag és ízléstelen, a 2-3 meg kicsit vékony (deformálódik, törik, stb)...

2014. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eljegyzési köves gyűrűm 2 mm


a karika 3,5


Nagyon kis kezem van, nekem már a 3,5 is kicsit vastag, de a párom lapát keze miatt lett az enyém is kicsit vastagabb, hogy ne üssön el nagyon a kettő. Így is jóval vastagabb az övé, de így, hogy hordjuk azért nem feltűnő

2014. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 4 max. 5 mm-es a szép. A 2 mm-es tényleg nagyon vékony.
2014. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt külön eljegyzési. A karikagyűrű nekem 5 mm, férjemé 3. Viszont nekem hosszú ujjaim vannak és vastagok, így vékonyabb nem állt olyan jól, páromnak meg rövid és vékony ujjai vannak, így neki meg pont ez állt jól.

Szerintem akkor kb. 3 mm legyen, persze nagyon gyűrűfüggő.

2014. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!