Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha megkérték a kezem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérték a kezem, és igent mondtam, de igazából nemet akartam, akkor mennyi idő után kéne elmondanom?

Figyelt kérdés
Szüleink előtt történt a dolog, ezért mondtam igent. most elég kellemetlen nekem ez a helyzet mert csak 3 hónapja vagyunk együtt, és nem is szeretem szerintem, de megbántani nem akarom. mondjam meg neki ezt, vagy inkább generáljak veszekedést és úgy bontsam fel az eljegyzést? szakítani egyelőre nem akarok,mert lehet megszeretem.
2014. febr. 17. 20:35
1 2 3
 1/28 Argloss ***** válasza:
98%

Ha leszúrsz valakit és kíméletesség címén még jól meg is forgatod benne a kést az szerinted mennyire emberséges dolog?

Már a szülei előtt sem kellett volna igent mondanod, de ha már megtetted, akkor minél előbb beszéld meg vele, hogy nem gondoltad komolyan. (őszintén és nem alávaló módon)

2014. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
A te helyedben várnék még.Mint ahogy irtad hátha megszereted.Ne generalj veszekedést.Bár ha tényleg nem szereted talán jobb őszintének lenni és szakìtani.
2014. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezt már visszacsinálni nem tudod. Én a helyedben megbeszélném a párommal, hogy tök jó ez az eljegyzés, de egy picit gyorsnak érzem, az esküvőt ne siessük el, mert az ennél sokkal komolyabb lépés, egy pár hónapos kapcsolathoz meg még nagyon is korai.


Az eljegyzés nem kötelez semmire, ha ezt most visszavonnád, nagyon nagy sértődés lenne belőle, kockára tennéd a közös jövőtöket, amiből még bármi lehetne. Ellenben ha eljegyezve maradtok, de a kapcsolatotok nem jut el a házasságig, szép csendben fel lehet bontani közös megegyezéssel.

2014. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
mondd el neki amikor ketten vagytok, hogy korainak tartod az eljegyzést. add vissza neki a gyűrűt(ha volt) és ha pár év múlva is így gondolja, akkor tényleg igent mondasz neki(márha te is komolyan gondolod).
2014. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Téged kiskorúsítani kellene, meg gyámság alá helyeztetni, ha nem tudsz különbséget tenni IGEN és NEM között...
2014. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Eljegyzés az nem jelent semmit, az esküvő időpontja még gondolom nincs kitűzve. Mondd meg neki hogyha esetleg ki akarja tűzni, hogy várjatok még vele, mert az eljegyzésbe belementél de azért minden normális ember tudja hogy 3 hónap az még lóf.sz, szüleiteknek is inkább az eljegyzés ellen kellett volna lennie, nem mellette. Ha minden jól megy, akkor majd 1-2 év múlva összeházasodtok, ha nem akkor nem, ennyi.
2014. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Nem sok eszed van, az biztos. Igen, kínos lett volna, ha a szülők előtt nemet mondasz, de hol van ez ahhoz, hogy valakit így becsapsz? Elég szánalmas vagy.

Most már csak annyit tehetsz, hogy szépen elmondod, hogy korainak találod még, hogy házasságot tervezzetek.

A gyűrű semmire nem kötelez, megbeszélitek, ha gondolod, visszaadod, ha nem, nem, bár én nem szívesen lennék olyannak a menyasszonya, aki iránt nem érzek komolyabban.

2014. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

"vagy inkább generáljak veszekedést és úgy bontsam fel az eljegyzést?"


Ez már tényleg visszataszító. Mindjárt elhányom magam. Hány nőnek fordul még meg ilyesmi a fejében? Ja, bocs, ez kérdés, nem válasz.

2014. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy az esküvővel azért még várjatok, mert kicsit hirtelen jött, és korainak tartanád, szeretnéd, ha előbb jobban megismernétek egymást, majd összeköltöznétek, és csak azután házasodnátok össze esetleg. De ha tényleg abszolút nem akarsz tőle semmit, akkor szerintem jobb minnél hamarabb túlesni rajta. Vagy azt is mondhatod, hogy túl hirtelen jött, nem számítottál rá, nem tudtad átgondolni, és nem akartál kellemetlen szitut.
2014. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%
Ki veszi ezt komolyan 3 hónap után?! Rajtad kívül.
2014. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!