Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, asszonyok! Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Valóban akkor kérték meg a kezeteket, amikor igazán vágytatok rá?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, akinek balul sült el a lánykérés?

2014. febr. 24. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit később ;-)

De jobb későn, mint soha...


Nem sült el balul..

2014. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem számítottam rá. Tudtam, hogy majd valamikor meg fogja kérni a kezem, de én azért legalább fél de inkább egy évvel későbbre vártam volna.


A lánykérés és az esküvő között viszont több mint másfél év volt.


Viszont így volt tökéletes, nyáron leszünk két éves házasok.

2014. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokkal előbb, mint szerettem volna. ( 6 hónap) Ettől függetlenül igent mondtam, hisz tudtam..éreztem, hogy Ő az akit kerestem. :) Boldogok vagyunk immár 10 éve. 29/nő
2014. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. Semmi nem sült el balul.
2014. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Olyan nem volt köztetek, aki pontosan tudta, hogy a párja lánykérésre készült...de csak nem történt semmi, mert a férfi túlbonyolította, és szinte már elrontotta az egészet?
2014. febr. 24. 17:02
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt igazi lánykérés, és nem is teljesen értem a koncepciót. Mi együtt eldöntöttünk hogy összeházasodunk, együtt vettünk gyűrűt. Valamivel később, már az esküvő szervezése idején egyszer felmerült hogy nem volt lánykérés, akkor a párom megkérdezte hogy hozzámegyek-e én meg igent mondtam, de ez evés közben történt a konyhában, meglehetősen spontán módon :D. 34N 10 éve házas
2014. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérte meg amikor már lemondtam róla :)
2014. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt különös leánykérés. Már pár hónapja együtt jártunk, nem éltünk együtt. De sokat beszélgettünk a minket érdeklő dolgokról, mit várunk a házasságtól stb. Moziból hazamenve kérdezte meg, hogy feleségül mennék-e hozzá. Igent mondtam és félév múlva összeházasodtunk. 30 évig éltünk együtt jó házasságban.
2014. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem akkor.

Exem megkérte a kezem. Boldogan hordtam a gyűrűt. Majd egy összeveszésnél kiszaladt a számon, hogy eldobom a gyűrűt. Erre elkezdett kiabálni, hogy a kisérő gyűrű neki 25 E ft-jába került és hogy képzelem hogy én kidobom.


A másik aki megkérte a kezem, egyik napról a másikra (már karikagyűrűnk is volt) bejelentette hogy időre van szüksége és költözzek haza...Később eladta a karikagyűrűket.

2014. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9-es ez így olyan szomorú:(


Remélem azért nagyon boldogan élsz

2014. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!