Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felbontott eljegyzések,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbontott eljegyzések, mennyi idő után és milyen indokkal bontottátok fel az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy akik valóban házasodni akarnak, ott az eljegyzés után elég hamar (fél-egy éven belül esküvő is volt).

Míg az évekig jegyben járóknál "valami nem stimmel" és egy idő után ez kibukik és szakítás lesz belőle. (kivétel talán a nagyon fiatalon eljegyzők, akik várni akarnak még az esküvővel)


Milyen indokból bontottátok fel az eljegyzést? Mennyi idő után? Mi történt azóta?



2014. febr. 27. 09:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan pasit, aki már-már sportszerűen jegyezte el majd csalta meg a barátnőit. Mi csak röhögtünk (és szánakoztunk) egy idő után a rózsaszín felhőben élő jegyesein, akik büszkén mutogatták az eljegyzési gyűrűt és áradoztak boldogságukról.
2014. febr. 27. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
talán pár hónap után bontottam fel ... az egyetlen nő volt, aki megcsalt ... akkor is tudtam, hogy nem illünk össze ... de ez már majdnem 40 éve volt :)
2014. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell többet gondolni a dolgok mögé ,mint ami valójában .Nem mindenhol az az oka az esküvő késleltetésének ,hogy valami nem stimmel .. .Azaz igen nem stimmel ,az ,hogy túl üres a pénztárca . Barátom 7 év és egy gyerek után jegyezte el a párját ,esküvő rá 3 évre volt ! Előbb kiment külföldre dolgozni ,majd kivitte a családját ott összeházasodtak,letelepedtek és nagyon boldogok a mai napig .
2014. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy hónap után, arra mentem "haza", h más fekszik rajta.

A poén az, h két hónappal később ugyan így járt az egyik jóbarátom.

2014. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%

3 hónap.

Szintén zenész, véletlenül lebuktatta magát, h az egyik csajos bulin több is volt, mint aminek kellett volna.

Persze tagadott mindent, lehazudta a csillagokat az égről, az anyjával próbálták úgy beállítani a dolgot, mintha megijedtem volna a dologtól.

Felhúztak, tudtam az anyja jelszavát akkor még Iwiwen aztán kiraktam a bizonyítékot profilképnek:)

Utána már ők se erőltették a dolgot:)

2014. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért szerintem nem minden csak fekete fehér. :)

Nálunk 2012 decemberében volt az eljegyzés és idén nyáron lesz az esküvő. Szóval összességében már 1,8 éve leszünk jegyben, mikor összeházasodunk.

Imádjuk egymást, idővel még sokkal szorosabb és jobb a kapcsolatunk. Csak azért idén nyáron lesz és nem előbb, mert eddig gyűjtögettünk rá, semmi más oka nincsen. :)

2014. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindig törvényszerű, hogy baj van, ha csak évek múlva van esküvő.


Én már majdnem 20 voltam amikor az első gyűrűt kaptam. Akkor a második párkapcsolatomban voltam.


Összesen 10 hónapig jártunk együtt. 3 hónap után kérte meg a kezem. Hosszú a sztori. A rövid változat annyi, hogy őrületesen betegesen féltékeny lett eljegyzés után. Már sehova nem mehettem anélkül, hogy ne ordítozna velem, hogy biztos megcsalom. Szerinte én ne járjak el barátnőzni mert ott is biztos csak pasizok meg ilyenek....nem sorolom. A végén ő feküdt le valaki mással, majd amikor szakítani akartam vele, felpofozott. Visszaütöttem. Akkor ledöbbent....aztán hatalmas veszekedés lett a dologból. A végén öngyilkossággal is fenyegetőzött ha el merem hagyni. Engem nem érdekelt. Otthagytam. Az anyját is utánam küldte egyébként....ő is fenyegetőzött hogy tönkretesz meg ilyenek....annyi a lényeg, hogy elhagytam ezt a pasit. 20 éves voltam akkor.


4 évvel ez után találtam meg az igazi szerelmemet:) 1 hónap együtt járás után kérte meg a kezem, és összességében másfél év után házasodtunk. Így terveztük. + az első közös évünkben mindketten suliba jártunk. (kicsivel az első évfordulónk előtt költöztünk össze. Szóval volt fél év együtt élés is.)

Már majdnem 4 éve vagyunk együtt. Nagyon boldogok vagyunk. Pontosan június elején töltjük a 4 évet, és 10 nappal később 2,5 éves házasságot:)


Egyébként kb fél évvel ezelőtt az ex megkeresett...köszi közösségi oldal:D, és panaszkodott hogy hogy mehettem férjhez ilyen hamar:D meg hogy hiányzom neki meg jöjjünk össze. Megvárja míg elválok:D

Elmesélte hogy utánam volt 3 barátnője. De fél évnél egy sem tartott tovább....mindegyik lánynak megkérte a kezét, és egyik se tudta elviselni a féltékenységét. Azóta sincs senkije...egyedül van 27 éves pasi létére....(1 évvel fiatalabb nálam)

Mondanom se kell, hogy elküldtem a fenébe...azután elintéztem hogy ne is tudjon elérni.


Szóval az én esetemben igaz az, hogy aki rosszul bánt velem, az csúnyán megjárta. És még a kisujjamat se kellett mozdítanom:D

2014. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem tudom ki pontoz le mindenkit, szerintem mindegyik történet érdekes és hasznos.

Nekem az ismeretségi körben van egy másik páros, esküvő már vagy 1 éve meghirdetve. Nagyban kerestek helyszínt meg időpontot, aztán úgy elhallgatott minden. Amikor kérdezzük, hogy mikor lesz esküvő, meg csak mosolyognak meg meglátják és túl nagy a szervezés és nem értenek egyet a dolgokban. Amikor meg mondjuk, hogy csak be kell menni a városházára és összeesküdni, az semmibe sem kerül, akkor is csak kitérő válaszokat kapunk. Szóval ebben az esetben szerintem nagyon gyanús, hogy valami nem stimmel vagy pedig egyáltalán nem is akarnak megházasodni.

2014. febr. 28. 08:11
 9/10 anonim ***** válasza:
azért van ami tanulságos
2014. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sógoromék decemberben jegyezték el egymást. Januárban a legtávolabbi rokonnak is szétkürtölték, hogy akkor esküvő lesz, világra szóló lagzi. Most meg sógorom szívja a fogát, hogy ejj, de kár volt, 2 millió körül lesz az ara álma, most már nem így csinálná, de hát nincs mit tenni. Elviekben szeptemberben esküdnek, de nem vagyok benne biztos, hogy együtt lesznek még akkor. Már az is felmerült, hogy lemondják lagzit, mert milyen sok pénz, de hát már annyi embernek mondták, ciki lenne...
2014. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!