Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi volt nálatok a feltétele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt nálatok a feltétele a házasságnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 03:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Feltétele? EZt nem értem.
2015. jan. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Házassági szerződés, de simán belement a párom.
2015. jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Ha annak feltétele van, az már régen rossz. Én a szerződést sem tartom fair dolognak, mármint a mostanában divatba jött szerződésekre gondolok.

Egy kapcsolatot egyébként is FELTÉTLEN bizalomra építünk, nem feltételekre.

2015. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Az, hoyg szeretjük egymást és 100 %-osan bízunk egymásban.


Nekünk bevált, 27 éve tart a házassságunk

2015. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen..

A férjem magának feltetelnek szabta, hogy diplomája legyen meg. Amiròl lebeszéltem, mint feltétel, mert baromságnak gondoltam,mármint nem a eiplomát.. Jól tettem, még mindig nem diplomázott, de már 1,5 éve házasok vagyunk..

Ezt azért támasztotta maga elé mert így érezte érdemesnek magát arra hogy házas legen, vagy mi..


Egyéb nem volt.



Hazassagi szerződésre reagalva: manapság én se látom értelmét, a magyar jog eleg jől kezeli a vagyoni kérdést házasságban. Ahol nem, ott pedig fel sem merül,mhogy ne legyen házassági szerződés.

Ahol manapság akarnak,mott bizalmatlanságből fakad, és mindig az egyik fél kárára..

Pl

Ismerősöm a nagy szerelembe aláirta, hogy a hazuk 70-30ban legyen, mert aferfi vmi 40-50 nettőval többet keres. / bár ezt teljesen nem értem, mert évek aatt ez simán változhat) etzen flül az volt még az érv, hogy anő úgyis otthon marad szüléskor 1,5 évet, és akkor ő fogja fizetni!!!


igaz nem házassági szerződés...közben ugyanannyit adtak a hitelbe, az önrészbe az ismerősöm szülei adtak többet, és még csak közös kasszán sem voltak, házasságban, úgy, hogy nem a férfi penze mepnt megélhetésre..

Most a pasi jől megcsalta egy kolléganővel, válnak..

Nah kb erre látok példát, pedig van ami nem erről szól..megis azt érzem, hogy azokeröltetik, akiknek vaj van, vagy lesz a spdülük mögött.


Kár, hogy nálunk erre az eshetőségre nem lehet benne kitérni.


Nálunk egyébként én akartam, de jogi tanácsadő világosított fel, higy arra amire szerettem colna felesleges ( a férjemnek már volt lakasa, amikor összejöttünk)

2015. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A házassági szerződés/élettársi vagyonjogi szerződés (ua. csak a címe más) ott értelmes dolog, ahol a két fél közt nagy vagyoni különbség van, pláne, ha a vagyon nem csak tárgyakból áll, hanem mondjuk cégekből - és az nyilván nem működik, hogy válás esetén az ott dolgozó emberek sorsáról az döntsön, hogy válik a tulaj meg a párja, felelőtlenség velük szemben.

Két átlag vagyonú-jövedelmű ember esetén nem sok értelme van...

2015. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy leendő feleségem igent mondjon a lánykérésre. Onnantól már nem volt akadály, feltétel.
2015. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Feltétele volt a házasságnak, hogy legyek én megy legyen ő, és egy ugyanazon kapcsolatban legyünk éppen.
2015. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Gyerek a feltétel.
2015. jan. 15. 08:41
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az a feltétel, hogy házasság után lesz gyereketek? Szerintem ez nem is feltétel úgymond, hanem ha a pár előzetesen beszélt ezekről a dolgokról, hogy szeretnének-e, mikor, hányat, akkor azonosak a célok, életfelfogás, és mindketten együtt szeretnék ezt megvalósítani, akkor igen, abból legyen házasság. Ha viszont a másik fél úgy éli meg, hogy neki ezek feltételek, amiket teljesíteni kell a szerelme miatt, akkor nem is érdemes házasságon gondolkozni..
2015. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!