Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Márciusban lesz tartva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusban lesz tartva az eljegyzésunk, pont az évfordulonk napján. A menyasszony ilyenkor, eljegyzésre vesz vlmit a volegénynek? Vagy ez nem szokás?

Figyelt kérdés
De mivel nekunk ez egybe esik az evforduloval is, ugy gondoltam, hogy illene vlmit vennem. Csak az a kerdés hogy mi legyen az? Egyetemre járok, nem dolgozom igy csak a zsebpenzemre tamaszkodhatok.
2015. febr. 24. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell venni semmit. Van ahol a menyasszony kap a karikagyűrű mellé egy kísérőgyűrűt, ő pedig egy pecsétgyűrűt ad a vőlegénynek. De ez nem kötelező.
2015. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

És minek tartotok eljegyzést, ha pénzetek sincs?

Utána jövőre tudtok már egy esküvőt is finanszírozni?

2015. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

2-es vagyok,


esetleg együtt laktok már, hogy fogalmatok legyen egymásról?

2015. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy eljegyzik egymast, nem kotelezo kovetkezo evben osszehazasodniuk, 2-es. Szerintem egy kis ajandekkal meglephetned a parod az evfordulo alkalmabol
2015. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

régen szokás volt jegyajándékot adni a vőlegénynek: kézzel himzett kendő... pl :-P

Ez a néphagyomány szerint volt... én nem adtam semmi 6 éve a leendő férjemnek, csak egy puszit :-)

2015. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell semmi, mivel a karikagyürüt adjátok egymásnak.


2-es, amúgy te bal lábbal keltél fel, családi gondjaid vannak, vagy egyszerüen csak menstruálsz, hogy mindenen akadékoskodsz? :))

2015. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

2-es vagyok,

annyi az egész, hogy eljegyzés azoknak való, akik igazi felnőtt emberek, és nem olyanokat, akik a zsebpénzükből gazdálkodnak a leendő férjüknek, hogy meg tudják-e lepni... :D :)

Szóval most is gyerekek még, aztán elhamarkodottan pár év alatt lemegy a házasság meg jönnek a babák, és elválnak.

Gyerekek még, zsebpénzecskéjük van, nekik nem valók ilyen lépések még.

Legalább együtt laknak már? Vagy ki tartja el a lányt most?

Ez gyerekes, és a lány szülei helyében nem hagynám.


Ja és még annyit, hogy igaz hogy nem kell rögtön esküvő, és ha pár év után szétmennek akkor legalább csak eljegyzésig jutottak és szét lehet bontani, de miért ne kérhetné meg életében először az a férfi a kezét, aki mellett már igazán nő lesz és az lehet élete első szép eljegyzése?

Az eljegyzés is felnőtt emberek dolga-ügye, attól függetlenül, hogy nincsenek esküvőre kötelezve.

Ennyit erről.

2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyanokat=olyanoknak*
2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es már ne is haragudj, de ezt, hogy van szíved így leírni?

miért baj az, ha egyetem közbe jegyzik el egymást? ez egyáltalán nem gyerekes,, sőt inkább érett. megtalálták egymást! és ez a lényeg!

figyelj, én 14 éves koromba találtam meg az igazit, és már házasok vagyunk, van 3 szép gyerekünk, egy szép házunk, és egy London melletti kis városba élünk. és nem én sem voltam gyerekes, de nyílvá-n hülyének néztek amiért 14 évesen megtaláltam az igazit, és nem engedtem el!


a kérdezőnek, meg annyit mondok, hogy szerintem inkább csak neki illik! :) és soha nem engedjétek el egymás kezét!

én se tettem, anno 14 évesen, és már 14 éve házasok vagyunk!

2015. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!