Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez jó eljegyzési ötlet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó eljegyzési ötlet vagy tudnátok jobbat mondani?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az évfordulónkon ugyanott talizunk mint amikor megismertem az első randin és ugyanazt a helyet fogjuk végig járni és ahol úgy éreztem hogy ő kell nekem, azon a helyen kérem meg a kezét. Lehet sablon, de ha tudtok mondani jobb ötletet akkor hallgatom.
2015. jún. 2. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a klotyón ismerkedtetek össze akkor nyugodtan tedd azt.
2015. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó ötlet, de kicsit gondolkodj más élményben is.

Én ajánlanám egy nem csak számodra fontos(ahol úgy éreztem hogy ő kell nekem) élmény helyszínének a meglátogatását.

Mondjuk ahol megtörtént az első csók.

Ha ez a két helyszínt közel van egymáshoz, akkor mindkettők meglátogathatjátok.

2015. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de ne felejtsd el ha az előző kapcsból nem dobja az illető össze sem jöttök!
2015. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!