Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után mennyivel kezdtétek el szervezni az esküvőt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mikor kezdtétek/kezdenétek el az esküvő szervezését, ha:

1.előre eltervezett leànykérés volt, ergo tudtàl róla. Igy màr màsnap kezdenéd a szervezést?

2. vàratlanul ért a leánykérés, nem is számítottál rà.


2015. aug. 11. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Váratlanul ért a lányérés, nem számítottam rá. A lánykéréstől számítva 1,5 évvel tartottuk az esküvőt. Gondolkozni és tervezni szinte azonnal, jó ez eleinte inkább csak annyi volt, hogy hűűű ez most komoly és akkor tényleg elfogsz venni meg ilyenek.


A konkrét szervezést 7-8 hónappal előtte kezdtük.

2015. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem párom decemberben karácsonykor kérte meg a kezem, és utána 1-2 héttel kezdtem el szervezni. Szeptemberben lesz. 9 hónap elég rá :) De ami fontos, hogy már az elején, helyszínt és zenekart foglaljatok, mert azokat gyorsan elviszik !
2015. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Váratlanul ért.

Azonnal szervezni kezdtük, három hónappal később összeházasodtunk. Igaz, hogy kicsi esküvő volt, szűk család.

2015. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
október végén eljegyzés, november elején intézkedés..most nyáron házasodás :-)
2015. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem számítottam rá, mert úgy volt, hogy a gyűrű csak ajándék lesz.


Bő 1 évvel a lánykérés után kezdtük el szervezni. Augusztus elején kértük az időpontot, onnan indult a szervezés, és decemberben volt az esküvő. Szóval nagyon lazán, 5 hónap alatt szerveztük meg. Nem volt pénzszórásos esküvő egyébként. Csak szűk család és szűk baráti kör, utána ebéddel. Mindig is ilyet akartunk.


Ha milliós lagzit akarsz, nyilván több idő kell a szervezésre.

2015. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eljegyzéskor találtuk ki az időpontot, 1,5 évre rá foglaltunk időpontot. Szépen lassan szervezkedtünk, miután minden le volt foglalva, csak az idő múlását vártuk. Igazán utolsó hónapban volt amit szervezkedni (ruhák, virágos, ültetők, vázák, tánc stb.).


Meglepi volt a lánykérés, az eljegyzést közösen beszéltük meg.

2015. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsit hülyén fogalmaztam: szóval eljegyzés napján, másfél évvel későbbi dátumot foglaltunk le :) most aug 1.-én házasodtunk össze...
2015. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!