Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért hiteget a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiteget a barátom?

Figyelt kérdés

Ô 20 éves én 22.

Még a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy mindketten családot szeretnénk, de ô csak sok év múlva, én hamarosan. Így nem is nagyon terveztük együtt a jövônk. Össze akartam költözni vele, de ô kategórikusan elutasította. Kb amint feladtam, jött hogy próbáljuk meg az együttélést. A napokban pedig megjegyezte, hogy el tudna képzelni velem 1 kis családot, illetve szóba került, hogy elôbb utóbb kapok egy gyûrût. Direkt eltereltem a szót, mert nem akarok reménykedni.

Egyszerûen nem értem miért kezdett el hitegetni, mikor tudja mennyire vágyom az elkötelezôdésre és csak azért mondtam le róla, mert beleszerettem és fontosabb mint a vágyaim.


2015. aug. 25. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán ne erőltesd a dolgot, túl fiatalok vagytok mind a ketten. Bőven ráérsz még gyereket vállalni.
2015. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt írtam, hogy nem erôltetem, én szóba se hozom. Ô kezdte el.
2015. aug. 25. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Talán te is fontosabb lettél neki, mint a vágyai. Vagy csak azt hiszi. Ettől függetlenül nagyon nem jó ez így, sem neked, sem neki, sem a kapcsolatotoknak.
2015. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azért hozta szóba, hogy nehogy azt hidd, megfeledkezett erről, vagy hogy nem akar családot. Csak még korainak érzi.
2015. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudja jól, hogy bizonyos események után én teljesen lemondtam róla ilyen értelemben néhány hónapja.
2015. aug. 25. 15:50
 6/15 anonim ***** válasza:

1. Megváltozott a velemenye es akar csaladot.

2. Fel h el fog vesziteni.

2015. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondja, egyszer azt. Határozatlan, azt se tudja mit akar. Éretlen még. Ameddig ilyen addig nem érdemes vele tervezni. Szerintem az összeköltözés visszautasítása egy jel, hogy nem hozzád való. Te együtt akartál vele élni, ő pedig nemet mondott, tehát nem kötődik annyira hozzád mint te hozzá. Nyilván ez a te döntésed, te érzed megéri e vele maradni, és sok évet várni, hátha felnő az elköteleződéshez. Aztán ha évek múlva esetleg megint azt mondja ő mégsem szeretne házasságot, gyereket, te meg a legszebb éveidet várakozásra pocsékoltad. Végül is még nagyon fiatal vagy, várhatsz, csak aztán nehogy kifuss az időből, ha esetleg újra kell kezdened a párkeresést. 30 felett sokkal nehezebb lesz.
2015. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 omba ***** válasza:

Meg akart veled beszélni valami fontos dolgot, te meg direkt elterelted a szót.

Én férfiként ezt úgy érteném, hogy akkor meggondoltad magad, és mégse fontos már ez a család dolog.


Én egyszerűen azt mondom, amit gondolok, - tök jól bevált.

Próbáld ki, ne vádaskodj a "szerelmedről"

2015. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mikor azt mondtam amire gondoltam, majdnem szakítottunk. :D
2015. aug. 28. 01:50
 10/15 omba ***** válasza:

Klassz pár.

Ezek szerint fontosabb, hogy együtt maradjatok még egy ideig, mint, hogy egyformát akarjatok?

Illetve, hogy megbeszéljétek, ki mit is akar?

2015. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!