Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan kértétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kértétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy gyűrűvel.
2015. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en felesegemnek konzervativak voltak a szulei es alig engedtek nekunk akarmit is. Egymasnal alvasrol szom sem lehetett, pedig mar 2 eve jartunk. Aztan az apja egyszer azt mondta, ha mar be leszunk jelentkezve az anyakonyvezetonel, akkor engedekenyebbek lesznek. Meg aznap delutan bejelentkeztunk egy anyakonyvezetohoz. Meg aznap este meg is mutattam az apjanak a papirokat es masnaptol beken hagytak minket.
2015. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze az evekig tarto tiltasok miatt a bosszum nem maradt el ... fekete menyasszonyi ruhaja volt a felesegemnek, aposek majd lefordultak a szekrol amikor meglattak :)
2015. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Elmentünk barátokkal december végén a hegyekbe. Mi ketten kicsit elbarangoltunk és egy hegytetőn letérdeltem elé, miközben a panorámát nézte és kinyitottam a dobozt. Kérdeznem se kellett. Elsírta magát, felhúzta a gyűrűt és megölelt. Később megkérdeztem, hogy: de azért ugye igent mondtál?
2015. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Sehogy. Minek?!

10 éve együtt vagyunk. 3 gyerekkel. ;)

2015. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom a Zugligeti Libegőn, a levegőben tette fel tulajdonképpen a kérdést. :) Letérdelni ugyan nem tudott, de nagyon romantikus volt. ♥ 22/L
2015. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!