Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan/ismertek olyat, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan/ismertek olyat, aki olyan gyűrűt kapott a párjától lánykéréskor, ami nem tetszett neki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 14:11
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem én leszek az első ilyen az ismerősi körömben, mert rohadt válogatós vagyok :D
2015. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is tartok tőle kicsit... Nem vagyok túl válogatós, a kedvesem ízlése nem a legkifinomultabb :D
2015. szept. 11. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát mikor szóba került exemmel a dolog, azt mondta, hogy neki ilyen vagy olyan kell, bla bla...

Én csak pislogtam, hogy lehet valaki ilyen anyagias, felszínes. Nem a gyűrű a lényeg, hanem a gesztus. Egy normális nő ezt átlátja.

2015. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyesmitől nem kell tartanom. A gyakorin rengeteg srác kért tanácsot, szép-e a gyűrű, amit kinézett, vagy linkeket kért szép gyűrűkről. A párom rendszerint épp ilyenkor került a hátam mögé, és egy füst alatt neki is megmutogattam, milyen gyűrűket tartok szépnek. Aki fél, hogy csúnya gyűrűt kap, taktikázzon egy kicsit, kerítsen rá alkalmat, hogy megbeszéljék, milyen gyűrűre vágyna egyszer, ha megkérnék a kezét.:)
2015. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
3-as, mindenféle típusú gyűrűből lehet drágát és olcsót kapni, szóval ha megmutogatta, hogy neki mi tetszik, az még nem anyagiasság, kivéve, ha hozzátette, hogy ilyen-olyan gyémánt is legyen ám benne. Egyébként igen, a gesztus számít, viszont gondolom a férfinak is az a célja, hogy olyan gyűrűt vegyen, ami tetszik a párjának, és nem csak azért viseli, mert azzal kérték meg a kezét. Az én párom az első randinkon megkérdezte, milyen ékszerek tetszenek. Szóval szerintem egy férfi nyugodtan mutathat némi érdeklődést a párja ízlése iránt, ha már neki szeretne meglepetést szerezni, nem pedig magának vásárol:)
2015. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. A gyűrű arany volt, ezüst helyett, ez volt a lány gondja, és hogy nem kerek kő volt benne hanem kockaszerű. (Amúgy szerintem se volt szép). A pár már nincs együtt. A pasi megcsalta, és szakítottak. Nekem nem volt ilyen gondom, én választottam ki az eljegyzési gyűrűt:-) (akkor még úgy tudtam, szimpla ajándék lesz)
2015. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak itt, gyakorin olvastam ilyet. Én azt gondoltam, hogy kicsit más stílusú gyűrűk tetszenek, mint amilyet kaptam, de nagyon szépet választott a férjem. Azóta volt lehetőségem felpróbálni pár gyűrűt, mert az egyik barátnőm ékszerüzletben dolgozott. Ott felvettem azokat a gyűrűket, amilyenek régebben tetszettek, és hiába voltak sokkal drágábbak, a közelébe sem értek már a sajátomnak. Nekem sokat jelentett, hogy ő választotta ki, és az egész, amit szimbolizál, meg ahogy készült rá, és ez már csak ebben a gyűrűben van benne. Lehetne a stílusomtól teljesen eltérő, akkor sem kellene másmilyen.
2015. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a pasim hálistennek eléggé ismer, ismeri a stílusomat is, ráadásul van olyan jó ízlése, mint nekem, szóval tuti felhajt majd valami gyönyörűt. :)
2015. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!