Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a történetről? Nem kitalált

Figyelt kérdés

30éves pasi és egy 24 éves lány kapcsolata. 2év együtt járás után a srác megkéri a lány kezét mondván Ő élete szerelme....a lány időt kér és azt mondja hogy még várjanak egy kicsit. A srác a történtek után elhidegül a lánytól és szakítás lesz a vége. A lány ezen rendesen kiakad....mondván nem mondott nemet csak időt kért, hogy átgondolja.

Eltelik majd 5 év amíg nem találkoznak, majd újra egymásra találnak és most már össze is költöznek. 1év után a lány felhozza az eljegyzés ötletét és közli a sráccal hogy most már készen áll az esküvőre, mire a srác közli vele, hogy még egyszer nem csinál hülyét magából....még meggondolja a dolgot.



2016. jan. 18. 09:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

A nő helyében elfogadtam volna a gyűrűt 2 év után, utána még mindig lehet várni a házassággal 2-3 évet vagy amennyi jól esik, senki nem kötelez rá, hogy következő hónapban oltár elé álljatok. Manapság egyébként amúgy is egyre gyakoribb, hogy több idő telik el a kettő között, a megismerkedés és az eljegyzés között sokszor kevesebb idő telik el, mint az eljegyzés és a házasság között...


Én a pasi meg teljesen jól áll hozzá, én se akarnám megkérni a nő kezét még egy pár évig... :)

2016. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 opened paradise ***** válasza:
56%

Érthető. Aki egyszer megégeti a kezét,az utána nem fog a tűzbe nyúlni mégegyszer.


És ez az idő kérés...

Ha közben eltelt annyi idő,hogy elhidegüljön és szakítsanak,akkor nem napok voltak.

2016. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"még egyszer nem csinál hülyét magából"

Akkor az minek számít szerinte, hogy összejött újra ezzel a nővel?

2016. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom kb 1 hónapot voltak még együtt mikor a srác bejelentette, hogy részéről vége.

Mi van akkor ha a srác soha nem kéri meg a lány kezét ezek után? Elvégre ez a férfi kiváltsága.

2016. jan. 18. 09:37
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Akkor életük végéig boldogan élnek papírok nélkül ennyi... :) Egyébként 4-5 év múlva ha látja, hogy a lánynak fontos, úgy is megkérné a kezét, magamból indulok ki
2016. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

minek jöttek újra össze?


régen nem laktok együtt? mert akkor tök érthető a lány akkori válasza!

2016. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
AZ első 2 éveben nem laktak együtt, a lány még főiskolára járt a srác meg ügyvédjelölt volt ha jól tudom.
2016. jan. 18. 09:43
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
akkor teljesen érthető a lány válasza. a pasi 30 éves létére, elég éretlen, ha ezen felszívta és még most is be van hisztizve.
2016. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A pasi nincs behisztizve....inkább a lány hisztizik. A srác még most is úgy gondolja, hogy élete szerelmével él együtt, de benne van a tüske is....ez vitathatatlan.
2016. jan. 18. 10:06
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy abszolút őszintétlen kapcsolat volt!!!!
2016. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!