Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéskor a férfi gyűrűje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéskor a férfi gyűrűje honnan kerül elő?

Figyelt kérdés

Üdv!


A nagy nap jövő héten lesz és nem tudom, hogy ha majd A pillanatban megkérem párom kezét és igent mondd, majd felhúzom az ujjára a gyűrűt, akkor az én ujjamra hogyan kerül majd fel a gyűrű? Annak a gyűrűnek is abból a dobozból kell előkerülnie? Vagy zsebből? Mégis hogy oldjam majd meg? Nem tudom ez hogy szokás, a segítő válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. febr. 22. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor ti a karikagyűrűkkel jegyezkedtek el. (Mostanában divatos lett a kísérőgyűrűs megkérés, akkor egy köves gyűrűvel teszed fel a kérdést, és aztán közösen választjátok a karikagyűrűket.)


Na de ha rögtön karikagyűrű, akkor én egy dobozba tenném őket - elvégre az összetartozás jelképei, nem? Szép is lenne, ha már itt nem férnének össze. :)))

2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és akkor a te ujjadra ő fogja felhúzni a gyűrűt, ahogyan te az övére.
2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Eljegyzéskor általában maximum a vendégek lepődnek meg :)

Amire te készülsz, az a lánykérés. Nem szerencsés rögtön karikagyűrűvel indítani, hacsak nem akarsz majd az esküvőre új pár gyűrűt venni.

2016. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Majd a Gollam hozza a drágaszágot.
2016. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egy dobozban volt a kettő. :D

olyan volt a doboz.

2016. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most még jobban összezavarodtam ...... akkor eljegyzéskor nem karikagyűrűt szokás venni, hanem "köveset"?

És a köves az általában drágább? Csak mert olyan 35 ezer forintom lenne körülbelül rá, annyiból remélem találok valami olyat, ami meg is tetszik

2016. febr. 23. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahogyan ti szeretnétek. Régebben az volt a szokás, hogy felhúzta a pár a karikagyűrűt a bal kézre, majd az esküvőn átkerült a jobbra, emellett esetleg kapott a lány egy kisérő gyűrűt. Manapság, mivel minden lány az amerikai filmekben látott letérdelős gyémántgyűrűs lánykérésre vágyik, ezért a fiú úgy szokta eljegyezni a lányt, hogy vesz neki egy köves gyűrűt (20-30 ezer ft körül van amiben nincs gyémánt 80 körül kezdődik amiben van), majd együtt megveszik a karikagyűrűt és azt felhúzzák egymásnak (esetleg a család körében egy (eljegyzési) ebéden), de van hogy a karikát csak az esküvőn. Szerintem legyen úgy, ahogy te szeretnéd, nincsenek kőbe vésett szabályok.
2016. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem, hogy szerintem ha csak karikagyűrűvel akarod eljegyezni, akkor a dobozban legyen mindkettő és húzzátok fel egymásnak :)
2016. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
eljegyzéskor csak a nő kap gyűrűt.
2016. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is karikagyűrű volt, köves nem. A két gyűrű egy dobozban volt, a kisebbel kérte meg a kezem, később az övét ráhúztam az ujjára.

De a dátumot elnézve talán már túl is vagy rajta, hogy sikerült? :)

2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!