Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Hol kérjem meg barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hol kérjem meg barátnőm kezét, ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok,van egy 24 éves gyönyörű barátnőm.6 éve vagyunk együtt,és most már szeretném ha a feleségem is lenne.hol kérjem meg a kezét,és hogyan?egy hét múlva lesz a születésnapja.én arra gondoltam,hogy veszek repülőjegyeket párizsba,lefoglalok egy hétre szállást,ez lesz a szülinapi ajándéka,és amikor felmegyünk az eiffel (remélem jól írtam) toronyra,előveszem a gyűrűt és megkérem a kezét.ez milyen?
2010. ápr. 2. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Cuki!!!24/l
2010. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Isteni! Nekem nagyon tetszene! Szerintem ő is örülni fog neki!
2010. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem szuper, de én a bnőd helyébe rögtön tudnám, hogy mire készülsz :)

Inkább vidd máshová. Ami nem ennyire "rákészülős", pont azért, hogy meg tudd lepni! :)

26/N

2010. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

ez csodááás...én elolvadnék a barátnőd helyében :):):)


egyébként ne görcsölj rajta, bárhol kéred meg,örülni fog :) Engem a párom a kedvenc éttermünkbe vitt szülinapomon és ott kérte meg a kezem és nagyon örültem.


Az a lényeg,hogy szeressétek egymást! sok boldogságot nektek!

2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

uhh a hideg rázott ahogy olvastam a taktikádat. nekem is nagyon bejönne!

23/L

2010. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Így ismeretlenül is: IGEN!:D

Sok boldogságot:)


Ne görcsölj rá, mert a végén katasztrófálisan sikerül.

Legalábbis az én párom minnél jobban szervez annál nagyobb negatív meglepi lesz belőle!

2010. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Aranyos ötlet, de szerintem kissé közhelyes, mármint, szerinem nem te vagy az első és nem az utolsó, aki így kéri meg a barátnője kezét.


Viszont közhely ide vagy oda, 100%ra veszem, h a barátnőd örülni fog neki, ha nekem kérné meg vki így a kezem, én sem mondanám azt, hogy "Na de kérlek, micsoda közhely már ez?" :D :D

2010. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én a konyhában kaptam pakolás közben, de így is a mennyekben éreztem magamat:)) Biztosan boldog lesz a lány!
2010. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék, ha a tengerparton üldögélve kérné meg valaki, hogy házasodjunk össze. Egy gyémánt gyűrű jó lenne pl.: a szentendrei Caprice ékszerházból.

Persze én már házas vagyok több, mint egy évtizede, és az én esetemben nem így történt a dolog.

Most már sajnálom, hogy a férjem nem volt elég ötletgazdag.

Örülök, hogy vannak még a világban érzelmesebb férfiak.

2010. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Úúú ez nagyon jó ötlet :):) Ugye megírod igent mondott-e? :):)
2010. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!