Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire "normális" egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "normális" egy nagy trauma után megkérni a másik kezét? Hirtelen felindulás is állhat mögötte?! Bár elmondása szerint már tervezte a lánykérést, ez csak löketet adott neki még inkább.

Figyelt kérdés
Párom majdnem életét vesztette, mikor magához tért (tiszta volt az elméje) a kórházi ágyon megkérte a kezem. Viszonylag friss kapcsolat, azonban nagyon szeretjük egymást, és komolyra tervezünk a másikkal.
2016. máj. 27. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerinted barna cukorral vagy nyírfacukorral készítsem el a bodzaszörpöm? Ma délután fogom csinálni és teljesen tanácstalan vagyok...:/


Segítőkész válaszodat előre is köszönöm!


Puszil:


Harmatosné Virágszál Rózsika

2016. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem pont annyira normális,mint trauma nélkül.
2016. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért nem mindegy, milyen traumáról van szó. Egy ilyen helyzetben, amikor az ember a halál küszöbére kerül, akarva-akaratlanul is átértékeli az eddigi életét, és átgondolja, hogyan éljen ezután. Sokan tesznek ezután esetleg váratlan lépéseket, hiszen az életüket innentől teljesen más irányból tudják szemlélni ("ajándék", "második lehetőség", "élvezni kell, amíg tart", "nem szabad időt pazarolni felesleges dolgokra" stb.). Úgy gondolom, hogy ennek fényében nem annyira meglepő, hogy megkérte a kezedet.
2016. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: Teljesen normális, általában én is valamilyen halálközeli épmény után szoktam megkérni a barátnőm kezét.


#1: Szilvásbuktával, mert azt szeretem.

2016. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Volt aki nem igazán értette a kérdésem lényegét.Mindenesetre aki igen, annak köszönöm.


ui. barna cukrot használnék...

2016. máj. 27. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor csak még biztosabb a dolog. Mert ilyenkor tényleg a nem szabad időt pazarolni érzés uralkodik el, és ha nem lenne biztos a kapcsolatotokban akkor szakítana és gyorsan keresne mást szerintem.
2016. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Ilyenkor a legbiztosabb a dolog! Remélem igent mondtál:)
2016. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor àtértèkelődnek a dolgok. Ez tény. De én úgy gondolom , hogy akinek ez kell a döntés meghozatalàhoz, az màr rég rossz. Èn nem tudnàm komolyan venni.


Ha màr koràbban is tervezte akkor màs a helyzet, de ha csak úgy hirtelen döntött akkor én ezt megbeszélném vele kèsőbb.

2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet adott egy lökést neki, de nem kérne meg, hogy ha nem veled akarná leélni az életét szerintem.
2016. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulcskérdés hogy mióta vagytok együtt. Igaz a.it írtak, ilyenkor az ember átértékeli az életét, de ha kb egy hónapja vagytok együtt akkor én azért még várnék vele.
2016. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!