Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez szép gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szép gyűrű?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 30. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
En nem ezt valasztanam de izles kerdese. Egyebkent szep. Ha te vagy a srac akkor viszont melegen ajanlom hogy ne magadtol probalj valasztani hanem beszeljetek meg es mutasson o olyat ami neki tetszikm
2016. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Érdekes lenne neki választania úgy, hogy azt se tudja hogy ilyen szándékom van :)


Elvileg ennek meglepetésnek kéne lennie...

2016. jún. 30. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de egyáltalán nem csúnya, tényleg ízlés kérdése. Maga a lánykérés, konkrétan mikor, milyen gyűrűvel persze, hogy meglepi. De azért csak volt már téma.

Az én párom konkrétan megkérdezte milyen gyűrűk tetszenek, azt tudtuk mikor házasodunk, úgyhogy nem csodálkoztam annyira.

2016. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, nekem tetszik, bár a páromnak az ékszerész javasolta a kiálló köves gyűrűket, mondván, hogy abból nehezebben esik ki a gyémánt- és ez nem utolsó szempont, lévén az a legnagyobb érték az egész ékszerben, már az érzelmi értéket leszámítva.


Egyébként nálunk a lánykérés meglepetés volt, annak ellenére, hogy tudtam, készül rá és mutogattam gyűrűket, vettem direkt minta-gyűrűt (hogy a méretét be tudja majd lőni, amikor veszi, mert sosem volt gyűrűm, mondjuk ezt el is vesztette, de mégis), mert oké, hogy beszélünk róla és tervezgetjük, azért nem szól előre, hogy holnap este 8kor vacsi közben :) Szerintem az régen rossz, ha nem is sejti, hogy készülődsz ilyesmire, vagy nem beszélitek meg, mert oké, meglepetésnek meglepetés, nagyon romantikus a filmekben, de a való életben szerintem inkább azt jelenti, hogy nem érett meg a kapcsolat a dologra, ha valóban őszintén váratlanul éri a dolog.

2016. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tetszik,sajnalom.Tul sok rajta a "csavar".
2016. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nálunk rettentő bonyolult helyzet van, rövidre fogva, vagy megkérem a kezét és a menyasszonyom lesz, vagy örökre vége ennek az egésznek. Ugyanakkor nem is kényszer, mert én amúgy is elvenném őt, bár meglepően fiatalok vagyunk, szóval ilyen téren azért furcsa.
2016. jún. 30. 20:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csodás jövő elé néztek, ha ez a kényszer. Miért vagytok ilyen szituációban?
2016. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

egyszer még azt mondtam hogy sosem akarok megházasodni + elég egyedi ember vagyok, nem igazán hiszi el hogy szeretem vagy ha el is hiszi, nem úgy látja, hogy komolyak a szándékaim vele.


de nézhetünk rá kényszerképpen vagy nem kényszerképpen, ő szeret én szeretem őt, amúgy is megkértem volna a kezét...


De amúgy nem csak én vagyok ilyen szituációban, előfordul ez máshol is.

2016. jún. 30. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Az egyszerűeket szeretem.
2016. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örültem volna ennek is, ha a páromtól kapom, de vannak ennél szebbek is. Nekem is túl csavaros. Az enyém az úristenházasodunk-ból van, esetleg nézz körül ott.
2016. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!