Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, nektek meglepetés volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek meglepetés volt a lánykérés, vagy már előtte is beszéltetek róla sokat?

Figyelt kérdés
Én nem értem azt a szemléletet, h ezt a férfi dönti el és a nőnek meg az a dolga, h kivárja. Amúgy romantikus, de nálunk pl a párom nem hoz meg könnyen döntéseket sajnos(semmilyet) és emiatt ha csak rá várnék, szerintem sosem kérne meg. Szoktunk róla beszélni, h szeretnénk jövőre összeházasdni, meg ilyenek de még mindig nem krét meg. Ha megkérne, az sem lenne már emiatt túl nagy meglepetés, hisz sokat beszéltünk róla, h jövőre összeházasodunk. Másnál is volt így, vagy mások ráhagyták teljesen a férfire? Nekem rosszul esik öszintén szólva, h még mindig nem kért meg. 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, dolgozunk
2016. okt. 9. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Beszéltünk róla, elvégre mindkettőnket érintő, fontos kérdés. Biztos nagyon romantikus, ha meglepi, de mi ehhez túlságosan racionális és tervező emberek vagyunk :D
2016. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
néha azt gondolom, h az egész tök hülyeség, ennyit beszélünk róla, de mégsem kér meg, mert h az a férfi dolga és ne így történjen meg. A varázsa úgyis elmúlt, és mégis csak várom és várom, h megtegye...
2016. okt. 9. 17:26
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk sem volt meglepetés, megbeszéltük, a gyűrűt is együtt választottuk ki. Sőt, én mentem el érte. Nem igényeltem sem meglepetést, sem felhajtást. Az esküvőnk is egyszerű és meghitt volt.

De például simán meg lehet oldani, hogy a házasságkötés, eljegyzés kérdését megbeszéli a pár, aztán a férfi mégis szervez valami meglepetést. Persze az nem lesz derült égből villám, hiszen lehetett rá számítank, mégis meglepi a párját, mondjuk a lánykérés módjával.

Ha szeretnétek összeházasodni, de mégis halogatja, akkor talán vesd fel neki, hogy menjetek karikagyűrűket nézegetni.

2016. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%

"Ha szeretnétek összeházasodni, de mégis halogatja, akkor talán vesd fel neki, hogy menjetek karikagyűrűket nézegetni."


Utolsó akkor ennél már nem lenne egyenesebb, gerincesebb, ha nyiltan megmondaná, hogy mit szeretne? Ez a menjünk karikagyűrűt nézegetni annyira sunyi és alamuszi megoldádás. Tényleg teljesen eltünk a gerincesség a nőkből? Mert ilyen válazokat olvasva egyre inkább az jön le nekem..:(

2016. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A karikagyűrűket már megvettük, de nem hordjuk még. Jó lett volna nekem is úgy, h megbeszéltük, megvettük és utána normálsi időn belül ő megkér, de halogatja, mert szerinte én elvárom. Hát persze, h elvárom, miután megvettük a gyűrűket és megbeszéltük, h szeretnénk. Kicsit ilyen ördögi kör, ő azt hiszi elvárom, és emiatt nem lép, én meg egyre csalódottabb vagyok, mert nem értem. Amúgy nem gondolnám, h meggondolta magát, csak ilyen, ha valamit elvárnak, kb dacból sem csinálja... viszont nem tudom, h lehetne ebből az ördögi körből kilépni, mert én nem tudok nem erre gondolni minden nap
2016. okt. 9. 18:09
 6/28 A kérdező kommentje:
szerintem nem alamuszi amit a 3as írt, nem úgy gondolta, h célozgassak rá, hanem h kicsit ezzel noszogassam meg. Hisz úgyis mindketten tudjuk, h ez miről szól, ez nem célozgatás . Ennél amúgy is nyíltabban beszélünk róla, nem célozgatok, pont ezért esik rosszul, h mégsem lép
2016. okt. 9. 18:11
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom.. Nálam ilyen célozgatás okot adhatna a szakításra is akár, mert úgy érezném, hogy nem tisztel annyira, hogy őszinte legyen velem. Persze ahány ember annyi féleképpen lehet venni az ilyen megnyilvánulást. Lehet van akinek pont ez jön be, kitudja... De, hogy nem ez a tisztességes módja ennek, annyi biztos.. 34/F
2016. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
a célozgatás gáz, de ha már amúgy is eldöntöttük, szerintem nem számítana célozgatásnak, ha megbeszélnénk, h elmegyünk gyűrűt venni. De mindegy is, mert amúgya gyűrűket műr megvettük egy ideje, mikor erről beszélgettünk, ezért sem értem, miért nem lép már. És nem célozgatok, néha beszélünk róla de nem célozgatva
2016. okt. 9. 18:22
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Mi ebben a nem gerincesség? Mert én azt olvastam, hogy a kérdező már megbeszélte a párjával, hogy összeházasodnak. Innentől kezdve semmi hátsó dolog nincs abban, ha egyik nap azt mondja neki: "Ha jövőre házasodunk, lassan neki kéne állni készülòdni. Mit szólnál, ha megnéznénk pár gyűrűt?"

De úgy látom, valamiért haragszol az egész női nemre, amitől rádszállhatott valami lila köd, így és nem tudsz szöveget értelmezni.

2016. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
én örülök, ha mindenki elmondja a véleményét, férfi, nő, senkinek sem kell érte magyarázkodnia. Mindenki más szemszögből látja, főleg a férfiak, ezért én tényleg hálás vagyok, ha valaki leírja, h szerinte mit kéen tennem, vagy mi lehet a dolog mögött. Úgyh ne egymást sértegessük, hanem, ha lehet, segítsetek nekem, h mit csináljak :)
2016. okt. 9. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!