Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen az ideállis feleségjelö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideállis feleségjelölt? Melyik barátnőt érdemes feleségűl venni?

Figyelt kérdés
Mi különbség sima baràtnő és akit eljegyzünk közt? Akik gyereket is szeretnének a hölgytől külön jelezzék! Kort nemet ìrjatok!

#menyasszony #feleség #Ideállistàrs #anyukajelölt
2016. okt. 27. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Olyan mint én és engem. :D
2016. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
ha nem érzed, akkor nagyon szomorú
2016. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez ugye nem komoly kérdés? Hány éves vagy? 12?
2016. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Fejlődni vágyó.

Nincs különbség.

2016. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 pl nekem volt egy ilyesmi... vagyis szabadidő kellemes eltöltésére partner

.. Mozi bulik .....szex őrűltek voltunk ketten. De inkàbb csak arra tartottam mert melette élhettem.

2016. okt. 27. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ezt érzi az ember.

ha már együtt vagytok 2-3 éve és azonosak a céljaitok a jövőben, meg úgy általánosan el tudod képzelni,hogy mellette éld le a hátralevő életed,akkor ő.

ha nem tudsz vele távlatokban gondolkozni,vagy nem is azonosak a jövőbeli elképzelések akkor felejtős.

egy eljegyzés elvileg házassági szándékot takar,ami elég komoly elköteleződés szerintem

2016. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Azt érzed ki azt akivel 'le tudnád élni az egész életed'

Kérdés ő mit akar....

22L

2016. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
50%
Hát...Barátnő és menyasszony között gondolom az a különbség,hogy az illető úr az előbbit inkább csak szexpartnernek, érzelmi társnak tartja, míg a menyasszonyt feleségnek is elfogadná,illetve a leendő gyerekük anyjaként is...De ezt magadtol sose gondoltad volna,ugye? 47F
2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Elég sivár lehet az érzelmi életed, ha ezt itt kell megkérdezned...
2016. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 sokat csalódtam azt hittem ő az igazi aztán kiderült nem. Következőnek nem akarok időt vesztegetni valakire aki alkalmatlan feleségnek, ezért próbálok szűrni.
2016. okt. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!