Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy probléma az hogy lánykéré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma az hogy lánykérésre nem mondtam igent, hanem megcsókoltam a páromat, percekig öleltem és odaadtam az ujjamat hogy ráhúzza a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Gond ez? Egy óra múlva mondtam csak igent, amikor rákérdezett

2016. dec. 20. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már tegnap is kérdezted.

Akkor is írtuk, hogy itt más gond lesz. Pl. hogy a pasid nem akar elvenni valójában, meggondolta magát, és csak keresi a kifogásokat, miért is nem érvényes így a lánykérés.

Gondolom, azóta se került szóba, hogy mikor lesz, hol tartjátok, mennyit szántok rá, kik lesznek meghívva, stb. Ez csak ilyen "nesze, itt egy karika, aztán ku.ssolj még öt évig" gesztus volt a részéről, de már most bundázza, hogy miért is nem leszel te feleségül véve soha az életben.

2016. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát pont egy finomabb verziót mutattam volna meg neki

mert a másik kérdésre elég durva válaszokat kaptam.nem akartam megbántani. csak lássa a választ

2016. dec. 20. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de akkor csinálj magadnak még egy belépőt, és írj magadnak olyan válaszokat, amilyet szerettél volna!


Szerintem egyébként pont le fogja tojni, hogy egy névtelen fórumon kinek mi a véleménye. Ha szerinte ez így nem érvényes, akkor nem az, akkor se, ha ezer emberből ezer az ellenkezőjét állítja.

Esetleg újságold el a barátaidnak, rokonaidnak, meg a pasi rokonainak is, hogy megkérte a kezed, és mutogasd, milyen szép gyűrűt kaptál. Őt pedig azzal rágjad ehelyett, hogy mikor lesz az esküvő, mert lánykérés után egy éven belül illik megtartani. Ha pl. nyáron, akkor ideje a szervezést elkezdeni, mert lefoglalják a legjobb helyeket és ruhákat!

2016. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mutatod meg, a párodnak vagy pszichés problémái vannak, vagy egy rafinált sunyi kamugép. Mindkét verzió gáz. És úgy is le fogja sza.rni más véleményét. Én elbeszélgetnék vele komolyan, és ha nem hagyja abba a gyerekes, dedós viselkedést akkor otthagynám a fenébe.
2016. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki... Legalabb majd meg egy okot fog tudni hozzad vágni, h miert szakít veled.

Nyilván azt fogja mondani, h te kibeszeled ot egy idegen fórumon es h most mit vársz tole? Idegenekre fogsz hallgatni? 37 eves vagy. Tenyleg ennyire nem látod at?

Az elozoben en irtam, h szerintem nagy játékos. Továbbra is tartom. De te tudod.

2016. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Tök egyszerű a képlet (nekem, kívülállóként), ha szerinte ez így nem érvényes, mert nem azonnal, ordítva mondtál igent, akkor add vissza a gyűrűt a pasinak. Elvégre innentől ti nem vagytok jegyesek, felesleges hordanod.

Főleg így, hogy ha jól emlékszem, ő azt akarja, hogy tartsátok titokban az egész lánykérést.

Már csak azért is, mert ha nem meri felvállalni, és csak ti ketten tudtok róla, az meg az én szememben nem érvényes lánykérés, ha igent mondtál, ha nem! Elvégre pont az a lényege a dolognak, hogy kinyilvánítja, hogy ti egy pár vagytok, komolyak a szándékai, és ezt jelzi is azzal, hogy hordod a gyűrűjét, ő meg (később) a jegygyűrűt.

Vagy az esküvőt is titokban tervezi veled?


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ebből itt nem lesz házasság. Csak raboljátok egymás idejét, pedig ti se lesztek már fiatalabbak.

2016. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelnél az előző kérdését?:D
2016. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2016. dec. 20. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Na azóta mizu? 🤣
2019. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!