Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akar 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar 2 hónap után eljegyezni?

Figyelt kérdés

Szerintem meghülyült vagy agyára mentek az ünnepek :DD

Első párja vagyok, ő nagyon biztos benne h egyszer kell jól választani :D ez mind szép és jó, de eljegyzés is ?? oh ne már.

Én sokkot amikor csak kérdezgetett és nem érti meg h korai

Ő biztos magában, de akkor is ez baromság :D

Igazából beijjedtem és gyerekesnek tartom a kérdést

Szerintetek mi lehet a mellette szoló érv ?

Az tudom h mi szól ellene, viszont a mellete érveket nem látok

Párom 26F



2017. jan. 1. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

rózsaszín köd = nem tud az ember racionálisan gondolkodni!


szerintem ülj le vele és beszéld meg, hogy ez nevetséges dolog, hogy 2 hónap után, nem is ismeritek egymást még!

2017. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Az eljegyzés nem egyenlő a házassággal. Azt jelenti, hogy komolyan gondolja. Ha szerinted "meghülyült", és ez "baromság", meg "gyerekes", akkor kérdéses, jó pár vagytok-e.
2017. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 2. válaszoló!


"akkor kérdéses, jó pár vagytok-e."


Te eljegyeznél valakit 2 hónap után?

Én a képébe röhögnék, hogy ugye, csak viccel az illető? Hisz még nem is ismer engem, mi alapján gondolja ezt a tettét..stb..


Az ilyen gyermeteg viselkedésűek miatt válik lassan értéktelenné egy olyan fontos dolog, mint az eljegyzés.


2 hónap után meg ki se derül egyáltalán, hogy egy párnak valók-e vagy sem!

2017. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Nemrég hallgattam egy előadást a bántalmazó kapcsolatokról, amit soha nem gondoltam volna, hogy egyik első előjele lehet a túl gyors eljegyzés, lánykérés. Ha belegondolok, érthető is.

Persze nem huszonévesen, első kapcsolatban, hanem idősebb korban. Fiatalon inkább valamiféle infantilitást, éretlenséget, irreális kötődést gondolnék a 2 hónap utáni eljegyzés mögött.

2017. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy belemenj.. A ködtől kezdve, bármi játszhat itt! Várjatok ezzel mindenképp. Én anko, egy év - négy hónap után kaptam gyűrűt, mégis szakítás lett.
2017. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 3. válaszoló! Valószínűleg nem derül ki két hónap után, hogy egy párnak valók-e. Ez nem is baj, hiszen nem házasságkötést kért a férfi. Az eljegyzés komoly szándékot jelez, illetve házasságra való törekvést. A lepontozásomból látszik, hogy furcsa ez sokak számára, manapság nem divat elköteleződni. Az a normális, ha 8-10 évig együtt éldegélnek emberkék, közben születik egy-két gyerek, aztán jöhet a következő, azzal lesz egykét gyerek... Persze lehet, hogy a kérdező párja csak bepiált, és így jött az eljegyzési ötlet, de az is lehet, hogy régimódi, és szeretne elköteleződni. Nem tudhatjuk. Előbbi esetben jogos, hogy a kérdező kiröhögi, utóbbiban sajnálatos.
2017. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Engem is 2 honap utan jegyzet el a ferjem es meg nem volt szex.

2 ev utan osszehazasodtunk.

Soha nem bantott

2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

"manapság nem divat elköteleződni."


manapság inkább megfontoltabbak az emberek, szeretnék megismerni azt, akivel elkötelezik magukat.


"de az is lehet, hogy régimódi, és szeretne elköteleződni."

elkötelezni magát 2 hónap után? te se vagy eszednél, ha ilyeneket írsz! 2 hónap az semmit, egy nagy nulla! elköteleződni? mi iránt?

régimódi? akkor hónapokat kéne együtt járniuk miután egy ilyet felmerne tenni az ember a párjának!

2017. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
azért mert egy retardált. Ha gazadag akkor örülj neki, menj hozzá, 1-2 év múlva elválhatsz és elperelheted a fél vagyonát, amit házasság alatt szerzett! Ennél könnyebben, nőként sok pénzhez nem jutsz legálisan!
2017. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Nalunk is par honap utan mar az eljegyzes foegott a parom fejeben, 9 honap utan tette fel a kerdest vegul, nyaron eskudunk. Szerintem tokeletes lezz igy minden. Nagyon egyek vagyunk.
2017. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!