Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mennyi idő után tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után tartjátok aktuálisnak a lánykérést?

Figyelt kérdés

Akinek van kedve, ideje örülnék, ha kifejtené a véleményét :) Hány évesen, mennyi idő után, együttélés előtt/után, úton a gyerekkel, minden érdekelne. Ha esetleg már sor került rá, akkor hogyan történt, így tervezte-e.

Olvasgattam ebben a kategóriában a kérdéseket, de általában elég helyzetspecifikusak (sokszor sértődéssel fűszerezve, vagy elkeseredetten), és jelenleg tele van a karácsonyi őrülettel.

Mindenkinek köszönöm, aki válaszol! :)


2017. jan. 7. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Emberfuggo de szerintem:legalabb 2ev utan,mikor mar osszekoltoztek vagy max belathato idon belul(par honap)osszebutoroznak,20 eves kor felett.

Nyilvan szamomra az lenne az idealis lanykeres,ha nem akkor kerne meg a kezem mikor mar uton a gyerek mert nekem az olyan "muszaj megkerni"erzest okozna.

2017. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Már semennyi. Fiatal vagyok, az én koromban rövid idő alatt, durván megtudnak változni az emberek. Hiába jegyeznék el valakit most, ha pár év múlva egy tök másik embert kapnék. A fejlődéssel nincs gond, de a teljes pálfordulás nekem nem fekszik.

Ha mégis mondanom kéne valamit, akkor kb. 5-8 év és összeköltözés után. Semmiképp sem más ünnep alkalmából.

2017. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ThodEE GoD ***** válasza:
66%
Én 5 év után jegyeztem el az asszonyt , megvettem a gyűrűt és egyik reggel oda térdeltem azt megkérdeztem, minden jól alakult, lehetett volna romantikusabb is de mentünk dolgozni nem értünk rá étteremben gyertyázni. 25voltam akkor
2017. jan. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

a munkatársam nemsoká 40 lesz, munkatársnőm 32. 1.5 éve vannak együtt, most szilveszterkor jegyezte el.

Tervezik a közös lakásba költözést.


Saját példám:

életem leghosszabb kapcsolata ért véget 2 hete. 2.5 év.

Szerencse vagy sem, mert a 3. évfordulónkon lehet hogy megkértem volna a kezét. De így már ezen nem kell agyaljak.

De az is lehet hogy azért hagyott el, mert úgy érezte, csak egy helybe forgunk, és nem tudunk haladni, tervezni. (bár én ebben nem értek egyet, mert pont ő volt sokszor kedvetlen, és motiválatlan)

26/F

2017. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, az ideális kor eljegyzéshez kb. 24 éves kortól van :D

Hogy mennyi idő után legyen eljegyzés, az mindenkinél más. Én úgy gondolom, meg a környezetemben is azt tapasztaltam, hogy 5 év együttlét után vannak lányok akik megunják a várakozást.


Szerintem minimum 2-3 év kell. Pl. 2 év együttjárás, aztán 2 év együttélés, és utána már mindent tudtok egymáshoz, el lehet dönteni, hogy egész életetekben jól lesz e így, vagy mást szeretnétek. És ez után jöhet az eljegyzés :D

De az együttélés sem kötelező feltétel..

2017. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem egy év. Gyakori találkozások, közös programok után, előzetes összeköltözés nélkül.


A nő, akit ennyi idő után nem kérnek meg, nyugodtan lépjen le a kapcsolatból. A férfi, aki tényleg szerelmes és vállalja a közös életet, az ennyi idő alatt meg tudja hozni ezt a döntést. Aki nem, az mindig hivatkozni fog valamire: még lakás kell, kocsi kell, drága a lagzi, stb.


Sok ilyet láttam a környezetemben: 7-8 éve tartó együttélés, a férfi nem akar nősülni, a nő meg frusztrált, hogy cselédnek/ágyasnak használják, de nem vállalják fel a hivatalos összetartozást. Aztán hirtelen teherbe esik a nő, és hopp, esküvő. Másik verzió: a nő besokall, otthagyja a férfit, aki aztán pár hónapon belül elvesz egy másik nőt.


32F

2017. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
89%
Mkinek más az ideális, de én pl személy szerint 2-3 év együttélés nélkül csak egy gyerekes gesztusnak tartom.
2017. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 1 év és 2 hónap együtt járás után kérte meg a kezem a párom, ebből 1 éve éltünk együtt...

Augusztusban lesz az esküvőnk, akkor pont 2,5 éve leszünk együtt...:)

2017. jan. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
2-3 év együttélés legalább kell ahhoz, hogy elmúljon a rózsaszín köd és megbizonyosodjon róla az ember, hogy tényleg jó "csapatot alkotnak" a másikkal, meg tudják oldani a problémákat, egyetértenek a jövőbeni terveikkel kapcs, stb.
2017. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem mások véleménye meg átlagos járási idő alapján kéne megkérni a párod kezét, 1000 házasságból 650 válással végződik hazánkban, szóval annyira nem támaszkodnék más házasulók praktikáira.

Kérd meg akkor a kezét, ha már ismeritek egymást, mint a tenyereteket, bíztok egymásban, elkötelezettek vagytok aziránt, hogy egész életetekben dolgozni fogtok a kapcsolatotokon és nem bízzátok a papírra, ahogy sokan teszik. Ha jó a személyisége, jóban van a családjával, olyan emberek vagytok, akik azt nézik, hogyan adhatnak a másiknak, ahelyett, mit kaphatnak egy kapcsolatból.

Jó jel a párod részéről, hogy készen áll, ha fülig szerelmes beléd és már utalgatott is rá, hogy mikor fogod végre elvenni.

Ha ezek nem állnak fent, érdemes elgondolkodnod.

2017. jan. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!