Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A kettő közül, kinek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettő közül, kinek melyik gyűrű tetszik?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2017. jan. 10. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
46%
Mindkettő baromi ronda.
2017. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az első de mind a kettő nagyon szép.
2017. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik se tetszik, de szvsz nagyon értelmetlen ízléssel kapcsolatos kérdésben tanácsot kérni, hiszen mindenkinek más jön be. Te ismered a barátnőd a legjobban, attól még, hogy szerintem eszméletlen ronda mind a kettő, ő imádhatja :)
2017. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sem teszik egyik sem...
2017. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem a második jobban tetszik.

Sőt, én alapból nem hordok aranyat, szeretem az egyszerű dolgokat, úgyhogy ez a stílus is bejön, mindkettőt elfogadnám. :)

Biztos, hogy tetszeni fog a leendő menyasszonynak, akármelyiket is választod. :)

2017. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik egyik sem.
2017. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A második a szebb. :)
2017. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyik sem. Nekem nem tetszenek az 1db köves gyűrűk. Szerintem nem szépek. (az enyémben pl 3 van)
2017. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik, nekem is ilyen van csak más színben :) talán a 2. egy picivel még jobban tetszik. Elegáns, csini, visszafogott , modern :) nekem való, remélem a menyasszonyodnak is hasonló az ízlése :) sok lány izgul a cirkónia giccsesre, mint ami a mozikban van, de gondolom ha már eljegyzésnél tartotok akkor ismered a stílusát így az idegenek véleménye nem túl mérvadó :)
2017. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyik sem, legalább is eljegyzésre nekem nem tetszenek az ilyen köves gyűrűk.

Egyébként nem tudnám eldönteni, hogy melyik szebb, mert oly egyformák...

2017. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!