Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek az jó ötlet ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ötlet ha a szallagavatomon kérem meg a párom kezét?

Figyelt kérdés
Amúgy az osztály társam is egyben úgy hogy neki is lesz és a rokonság is ott lesz más fél éve vagyunk együtt és 3 hónapos gyerekünk is van. Én 20 vagyok ő meg 19.

#eljegyzés #párkapcsolat #lánykérés #szalkagavato #tippek eljegyzésre.
2017. jan. 13. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírt döntéseid szintjét megüti, ezek szerint neked megfelel.
2017. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mondanám hogy korai, de a gyerek miatt igazából már késő.
2017. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz otlet. Ha meg nemet mondd beegsz mindenki elott. Ha igent, akkor is, mert fiatalok vagytok, ahhoz, hogy ez komoly legyen, es az osszes szulo es tanar hulyenek fog nezni titeket. Hardmadrrszt, a szalagavato az osztalytarsaid esteje is, ne sajatisd ki, azzal, hogy igy magadra telered a figyelmet.
2017. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez kamuszagú....
2017. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy gyerek is van! Az kimaradt. Duplan rossz otlet. Ne egessetek magatokat tovabb.
2017. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szalagavatóra időzíts egy olyan pillanatot, ami bensőséges és csak rád meg a barátnődre tartozik igazából. A szalagavató, ahogy már előttem is írták, a végzős osztályok részére van megrendezve, azért, hogy a végzős diákokra figyeljenek. A lánykéréssel teljesen felborítanád ezt a szokást. (Emlékeim szerint, nálunk eléggé fix volt a program és az időkeret, szerintem ez nagyjából most is így lehet, és egy lánykérés a monológgal és nagyba borulós sírással együtt is minimum 10 perc. Az rengeteg egy ilyen előre megtervezett, több hónapot igénybe vevő eseménynél, és nyilván nem a közös tánc végén akarod elkurjantani magad, hogy "Mindenki, állj!", mert te most valami másra készülsz.


Inkább gondold át még egyszer, várj egy kicsit, mert még tényleg túl fiatalok vagytok, és a közös gyerek sem garancia arra, hogy 5 év múlva is együtt lesztek. Ha mégis megkéred a kezét, akkor is azt javaslom, hogy inkább egy másik napot válassz erre.

2017. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi nem fogunk sajnos táncolni
2017. jan. 13. 19:51
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Van egy rossz hírem, a csaj durván átvágott, nem te vagy az apa. Ezt gondold át, mielőtt a szüleidet anyagi romlásba döntöd a világraszóló lakodalommal.
2017. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as, talán te vagy az apa, hogy ezt így kijelented?
2017. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
100% hogy én vagyok az apja a gyerekünknek
2017. jan. 17. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!