Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogy képzelitek cc ágy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy képzelitek cc ágy álmodjátok meg az eljegyzést (lánykérést)?

Figyelt kérdés
Főleg nők válaszát várom de el mondhatják a ti sztoritokat is ha már meg volt és az sem baj ha férfi is hozzá szól. Csak egy jó ötletet szeretnék kapni rá.

2017. jan. 13. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"cc ágy" ez mit jelent?
2017. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem te voltal ma a szalagavatos eljegyzos?
2017. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A cc ágy el írás a helyes írás program miatt bocsi érte
2017. jan. 13. 22:12
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
:D
2017. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan messze vagyok a lánykéréstől amilyen messze csak lehet, de azért leírom én mit szeretnék :D

Minden esetre olyan eljegyzést szeretnék ahol ketten vagyunk, vagyis nem egy családi légkörben, meg ne otthon melegítőben. Ja és nem valami ünnepkor :D

Természetesen féltérdre ereszkedve, egy csodaszép gyűrűvel (amit mondjuk egyik barátnőmmel kiválaszthatnának, mert valljuk be szerintem minden lánynak van ilyen álomgyűrűje, amit általában a barátnők tudni szoktak).

Ja és én nem szeretnék ilyen hatalmas felhajtást, hogy éneklő kórus, szív alakú nem virágoskert, fotós, lufik, hozzám-jössz felirat az égen.

2017. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én àlomlànykérésem : kettesben, letérdelve, gyűrűvel vagy anélkül( ez mindegy volt). Ne legyen semmi klisé: étterem vagy ilyesmi, se ünnephez, se szülinaphoz kötve. Ès nem kell túl sok nyàl , se giccs, se különleges helyszín.

Így is történt:) kettesben voltunk épp nàla, amikor letérdelt, elmondta hogy szeret, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzàmegyek e feleségül? Kaptam gyűrűt is. 17 hónap múlva esküdtünk. 5 éve vagyunk hàzasok.:)

2017. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kettesben esti sétike közben. Akkor szép ruha de nem túl puccos,ketten vagyunk,semmi család. Féltérdre rogyva egy szál rózsa egy aranyos gyűrű, aztán a végén öleljen hosszan ahogy csak tud.
2017. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kettesben, meghitten, nekem nagyon nem szimpi az egész csalàd előtt -dolog,semmi közük hozzá :)

A mód meg, romantikus legyen de ne nyálas, pl. Rózsába rejtett gyűrű, gyertyákból kirakva, stb. Ez nem tetszik. Nekem inkább a hangulat, helyszín számít, valami személyes dolog vagy utazás közben (tudom,hogy ez is gyakori de ez nem zavar :) a karácsony már sok lenne)


Persze ha nem igy lesz akkor se történik semmi :D

2017. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lánykérést úgy, hogy megbeszéljük közösen. Semmi letérdelés, meg gyűrű, romantikus rózsaszórás meg a többi klisé. Egyszerűen beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze, majd vegyük meg együtt a karikagyűrűket.

Az eljegyzést meg úgy, hogy lenne egy közös vacsora a két családnak, ahol egy jót beszélgetünk. Meg esetleg lenne egy kis beülős buli a barátokkal.

2017. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most volt decemberben. Etterembe mentunk, utana elmentunk setalni a tengerparton. (Kulfoldon elunk.) Leultunk a homokba es megkerdezte, majd az ujjamra csusztatta a gyurut, ami pont olyan volt, amilyet szerettem volna, pedig nem.is beszeltunk rola elotte.
2017. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!