Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi hiányozhat még az elhatároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat még az elhatározáshoz, hogy ezután akkor Ő?

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatban élünk sok éve, problémáinkat egész jól megoldjuk együtt, a teljességhez annyi hiányzik, hogy a szívem mélyén is kijelentsem:

"Eldöntöttem, VELE akarom leélni az életemet."

de ezt-azt régebb szőnyeg alá söpörtem, és belül még hiányzik valami ehhez.

Keresem magamban a választ, és a feloldást, mert asszem, velem van a baj, és nem akarom tönkretenni azt, ami jó. Talán túl független szellem vagyok, vagy félek az egésztől? Segítsetek támpontokat találni!



2017. jan. 19. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudod kijelenteni, akkor éltek, ahogy eddig. Nincs ezzel semmi baj, ha ez mindkettőtöknek megfelel. "Sok év" együtt élés után ez inkább tudatos döntés kellene, hogy legyen, nem szívből jövő. Persze szív nélkül nem megy.
2017. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, ennek a véglegessége zavar, azért nem tudsz ilyet kimondani. Mert egy élet hosszú idő, ki tudja, mi lesz 20 év múlva...

Egyébként meg nyugi, legálisan el lehet válni, ha közös megegyezés, akkor 30 ezerből meg lehet úszni, aztán mentek jobbra meg balra.


De ha sokáig töketlenkedsz, akkor lehet, hogy pont azért lesz vége, mert ő is levonja a következtetést, hogy nem vele akarod leélni az életed, vársz valaki jobbra, addig meg beéred vele. Ezt meg nem várja ki melletted, hanem inkább szakít veled.

2017. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem vagy képes döntést hozni az elköteleződést illetően, akkor egyszerűen nem szereted eléggé.

Úgy lenne tisztességes, ha elmondanàd neki, hogy ne szàmítson hàzassàgra, mert te nem vagy biztos az érzéseidben. Ne húzd az idejét! Ha veled marad ennek ellenére, megelégszik egy ilyen kapcsolattal, béri azzal, hogy csak addig vagy vele amíg nem jön jobb, az ő dolga... De az igényesebb nők nem szeretnek pótlékok lenni, amíg az adott pasi méltóztatik eldönteni mit és kit akar.

Ha a baràtnőd szeretne hàzasodni, gyereket vàllalni, nem fog ràd vàrni a végtelenségig.

Èn annyit tudok erre írni, hogy ha 1 év nem volt elég neked erre, akkor 10 év kapcsolat utàn sem fogsz elköteleződni. Veszett ügy.

2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, azért 1 év után ne kelljen már házasodni ahhoz, hogy a nő méltóztassa nem elhagyni a pasit... ne essünk túlzásokba.

Kérdező: "...de ezt-azt régebb szőnyeg alá söpörtem..." - itt a probléma. Venni kell a fáradtságot, felhajtani azt a jelképes szőnyeget, és kiszedni az összes dzsuvát, amit ott találsz/találtok. Addig nem fog menni.

2017. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy 1 év után házasodni kell, tanulj meg olvasni utolsó. Azt írtam, ha 1 év nem elég arra, hogy el akarjon köteleződni egy adott nő mellett, akkor egyszerűen nem ő az akivel le akarja élni az életét, és több év után is bizonytalan lesz.

Reménykedni fog, hogy majd jön jobb, ami egyébként nem baj, csak nem árt a másik felet is tájékoztatni arról, hogy feleslegesen pocsékolja az idejét, a fiatalságát, mert nem lesz jövője a kapcsolatnak. Amint ugye megérkezik az a bizonyos jobb nő, már lép is lefelé az ember ilyenkor.

Amennyiben a hölgy szeretne férjhez menni, családot alapítani normális korban. És nem óhajt 40-50 évesen házasodni, szülni, mire a pasija méltóztatik eldönteni mit akar és kit.


Aki 1 max 2 év után is bizonytalan a választását illetően, az mindig is az lesz, mert nem a hozzá való emberrel van együtt.

2017. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt mély vitába vernétek magatokat, kedves utóbbiak, én évekig tudtam, hogy vele akarok lenni, csak az utóbbi időben bizonytalanodtam el, és magam is keresem a pontos választ erre.
2017. jan. 21. 15:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik az elhatározáshoz? Pl a szerelem. Nem vagy belé szerelmes. Ha az lennél, nem lenne kérdés.
2017. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó, de a szerelem nem tart míg a világ, átalakul valami hasonlóvá, de nem várhatod el, hogy sok év után is az a pillangósgyomrú dolog legyen, mint az elején. Ha nagyapáink erre alapozták volna, hogy együtt vannak-e, vagy nem, akkor másképp működött volna nekik sok dolog.
2017. jan. 23. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. A szerelem (az igazi szerelem) az vagy van, vagy nincs. Nem csökken, nem alakul sehová.
2017. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen hibája, hogy nagyon ritka... Általában az ember megpróbálja kihozni a maximumot abból, amiben benne van.
2017. jan. 24. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!