Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 eve vagyunk egyutt, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve vagyunk egyutt, de ha felhozom a temat alltalaban csak hallgat?

Figyelt kérdés
2 es fel eve lakunk egyutt, es most fogunk venni hazat kozosen. Anno felhoztam az eljegyzes/hazassag temat neki, de akkor azt mondta, hogy ez eleg regies dolog, meg ez csak egy darab papir, meg hogy hulyeseg... Aztan ra par honapra celozgatott, hogy majd egyszer mi is.., sot meg viccelt is hogy en kerjem meg az o kezet. Abban biztosak vagyunk, hogy egyutt akarunk maradni, elni. 100%ban megbizunk egymasban. Viszont nemreg felhoztam megint az eljegyzes temat, de csak nem mondott semmit, nem nagyon akart valaszolni. Nem nagyon erdekli ez a tema, viszont tudja, hogy nekem ez mennyire "fontos". Nem tudom mit kezdjek ezzel. A kapcsolat ugyanugy fog folytatodni termeszetesen, ha megtortenik ha nem, de nekem ez meg kellene. 27/N

2017. márc. 15. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a helyzetben miert tunt jo otletnek kozosen hazat venni? Mikor meg ilyen alap dologban sem passzoltok?
2017. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én elgondolkoznék a közös házon ...
2017. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg akkor is ha ezen kivul minden jol megy? Marmint ettol fuggetlenul boldogok vagyunk, en arra gondoltam , hogy ez csak ilyen noi dolog lehet... eljegyzes hazassag stb..
2017. márc. 15. 20:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is olyan elven vagy mint én.

Én erre, amikor valaki azt mondja, h "Minek házasság, az csak egy papír..." azt szoktam rá válaszolni, h ha csak egy papír akkor miért nem lehet megcsinálni? Min oszt vagy szoroz? Ja, h talán pici felelősséget von maga után ha valami történik és vannak akik ezt elakarják kerülni...


Na de, h válaszoljak: Szerintem beszéljétek meg egyszer s mindenkorra. És hozzatok egy döntést, mert ez nem döntés, amiben vagytok. Ha mindig ez a huzavona lesz, akkor egyszer csak azon fogjátok magatokon kapni, h irtó nagy veszekedés lesz belőle. Te egészen más gondolkodású vagy e téren mint a párod. Valakinek be kell majd adnia a derekát hogy normális kapcsolatotok legyen a jövőben is.

2017. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok


Igazuk van az előttem lévőknek!


Ez egy alap dolog. Elvárások a jövőben! És igen, ha egy dologban nem egyeztek, ami a másiknak egy álom ,akkor bizony ez miatt lehet szakítás is. Nem lesz mindig rózsaszín felhő, h te eltudod engedni ezt az "áldozatot", h nem leszel fehér ruhában meg hacacáré. Egyszerűen látom az írásodból, h te nem ilyen beállítottságú vagy, h ha nincs megbeszélve, akkor "lesz ami lesz" alapon fogtok élni...

2017. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam mar hogy le kellene ulnunk ezt megbeszelni, de nem vagyok benne biztos, hogy 3 ev utan itt lenne-e az ideje.. elvegre ez nem olyan sok ido. Plane egyikunk sem olyan ,hogy na oke akkor durr bele csinaljuk rogton. A haz vasarlasi otlet is egy olyan dolog volt, hogy atbeszeltuk mennyire vagyunk biztosak magunkba, egymasba. De igazatok van ezt le kell tisztazni minnel hamarabb, hogy akkor mi lesz ezzel kapcsolatban.
2017. márc. 15. 20:31
 7/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
Addig álljál fél lábon, amíg ebből lesz valami.
2017. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból, mert nincs semmi baj a koroddal, de nem 21-22 évesek vagytok, h oké még 3 évet ellehet bliccelni, mert akkor is az még csak 25... De te már 27 vagy és már így is 24 éves óta... 30-ig húznád? Amúgy ne a kort meg az időt nézd, hanem h mennyire komoly a kapcsolat. Házat akartok magatoknak, az nem elég komoly? :) Nem akarlak rábeszélni csak tegyük tisztába a dolgokat, h most akkor min múlik a dolog, mert ezek szerint még ebben te sem vagy biztos :)
2017. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha eldöntöttétek a közös házat, akkor már elköteleződtetek egymás mellett, a nagy döntés megvolt.

Főleg, ha hitel is van rajta, mert az tényleg kitart 20 évig.

Felesleges lelki gyötrődést okozol magadnak azzal, hogy neked a házasság az "kell". Akarj inkább igazi dolgokat, párt, családot, otthont, embereket körülötted, akik szeretnek és akiknek fontos vagy.

2017. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne ezzel foglalkoznod, már más világot élünk, 1 csomó pénzt csak kidobnátok az ablakon, tiszteletben kéne tartanod az urad akaratát.
2017. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!