Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szòltok jövendőbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szòltok jövendőbeli anyòsom reakciòjára a lánykéréskor, csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Pàrom megkèrte a kezemet kettesben ès miutàn elfogyasztottuk a vacsoràt elmentünk a szüleinkhez, hogy ott is bejelentsük a nagy hìrt. Mindenki nagyon örült, meghatòdtak ès agyon ölelgettek ès puszilgattak bennünket, anyòsom reakciòja annyi volt mosogatàs közben: "na fene.. oszt a gyűrű?". Őszintèn kicsit rosszul esett. Okè, hogy egyèbkènt sem az a nagy èrzelemkimutatòs ember, èn ezt tiszteletben is tartom, de valahogy nagyobb örömre szàmìtottam a rèszèről. Az esküvőnk majd csak 2 èv mùlva lesz, anyòs eddig is tudta, hogy tervben van a dolog, meg egyèbkènt èn ùgy èreztem, hogy jòban vagyunk...

2017. júl. 9. 00:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jajj ès azt kifelejtettem, hogy a pàromon kìvül senki nem tudott a dologròl, anyòsjelöltem szòvà is tette, hogy mièrt nem avatta be őket a pàrom... talàn ez lehet a baja? Èn ezt annyira sajnàlom,ha ìgy van, annyira vàrtam màr a lànykèrèst ès tökèletesre kèpzeltem el mindent... Àlmomban nem gondoltam, hogy anyòsomnak ez lesz a reakciòja :(
2017. júl. 9. 00:19
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nem mosogatás közben kellett volna vele közölni a hírt?
2017. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azért, de nem mindegy mit reagàl? Nem vele hàzasodsz össze, hanem a fiàval. Valahogy úgy jön le, mintha bele akart volna kötni mindenképp a dologba. Lehet nem örül amiért " elrabolod" tőle a fiàt.
2017. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"hogy ott is bejelentsük a nagy hìrt"


VS.


"reakciòja annyi volt mosogatàs közben"



Lehet en is azt mondtam volna, hogy "aha". Ti se adtatok meg a modjat nala...

2017. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet h régimódi és vmi régifajta lánykérést tartana jobbnak? májusfával megelőzve..?


csak próbálok ötletelni

2017. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik a legkisebb öröm hírre is énekelnek, táncolnak, mexikói hullámot tolnak.


Másik meg a legnagyobbakat is csak tudomásul veszik.



Az anyósod ennek a két lábbal a földön álló, pragmatikus embernek tűnik, aki nem fog fiesztát rendezni akkor sem, ha nagyon örül.


(Egyébként én az első fajta reakciót sem szeretem, azt meg erőltetettnek érzem, az amerikaiak képesek erre, kaptam egy apró kinevezést, az amerikai kollégák úgy reagáltak, mintha éppen az elnökségbe választottak volna be)

2017. júl. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem nem egy eget rengető hír,főleg hogy 2 év múlva lesz a házasság... addig még sok minden történhet.
2017. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Gratulálok az embereknek, de nem tudok ugrándozni. Kollégámmal volt hasonló, mikor mesélte az eljegyzést nekem én gratuláltam neki, és őszintén örültem neki. De ennyi. Többet nem mondtam. Többi kollégám meg ugrabugrált, végig kérdezték az elejétől a végéig hogy volt stb stb. Ettől még én is tényleg örültem, hogy ő boldog, csak ilyen egyszerűen.


Szerintem túldrámázod.

26N

2017. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Akkor valoszinuleg en reagalom tul! :)


megadtuk a modjat egyebkent, osszehivtuk az egesz csaladot,leultettuk oket az asztalhoz es beharangoztuk, hogy egy fontos dolgot szeretnenk kozolni, stb, csak anyosomat ez nem nagyon erdekelte.. :)


Koszonom a valaszokat ujra!:-)

2017. júl. 9. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Milyen fontos dolog? Két év alatt még 800szor szétmehettek :)

Mellesleg mosogatás közbe n engem sem érdekelne jobbn a dolog.

2017. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!