Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen lenne számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne számotokra egy tökéletes évfordulós randinap?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 évesek leszünk, tudom nem nagy ünnep, de mi még minden hónapfordulót is megünnepeltünk :)

Arra gondoltam, majd meglepem valami igazán érdekes/értékes ajándékkal, de ahogy megismertem egyáltalán nem szereti a tárgyakat.

Kiemelkedően jól keres, bármit megvehetne magának -bármit- de alig költ, gyorsabban vesz nekem valamit, mint magának.

Sokkal jobban értékeli a jó főztömet, jó kirándulást, érdekes programot, nevetést..

Arra gondoltam, hogy elutazhatnánk valahova (fürdő vagy erdő vagy Nyíregyházi zoo vagy bármi..) de ez nem túl izgalmas, közel minden hétvégén utazunk valahova.

Szeretnék valami egész napos "meglepisorozatot".

Pl éjfélkor vetítek neki egy 20 perces videót, az egy év alatt készült közös fotókról és emlékekből (ezt már majdnem befejeztem, csak még van pár nap, lehet addig még lesznek képek) különleges sörözéssel egybekötve.

Aztán kellene nekem egész napos ötlet.

Óránként-kétóránként valami meglepi vagy játék, aminek izgalmas a vége vagy valami...van ötletetek?



2017. júl. 27. 12:33
1 2
 1/18 Kései Sirató ***** válasza:
40%

Kirándulásra szavaznék. Mindenképpen patakpartra, vagy tópartra szervezném.. Lehetne piknikezni pl..

.. és rendelnék neten egy erotikus tárasjátékot, amivel aztán játszanánk..

2017. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Nekünk fix programunk van évfordulóra. A kapcsolatunk évfordulójára mindig ugyanaz a program, amit anno az első randin csináltunk:) Megnézünk egy filmet abban a moziban ahol anno voltunk, és fagyizunk egyet.:)

A házassági évfordulónkon pedig elmegyünk abba az étterembe ebédelni, ahol az esküvő utáni ebédünk volt.:)

2017. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is a kirándulásra szavazok.

Lehet, hogy sokszor utaztok, de szerintem ez sosem lehet unalmas.


21/L

2017. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Mi az egyszerűségek híve vagyunk.


Az évfordulókon szeretünk kettesben lenni, nem lótni-futni.


Reggel egy kis huncutkodással indul a nap, majd reggeli az ágyban...


Egy közös zuhany, cirógatással, majd kinézünk egy helyet, ahol ebédelünk. (Ez többnyire egy elhagyatott kilátó szokott lenni, piknik keretében vagy nagy ritkán egy közeli helyre történő kirándulás itt is lehetőleg kevésbé zsúfolt hely és ott egy szimpatikus/ csendes étterem.)


Estére már behűtve vár minket a kedvenc pezsgőnk és az előző nap elkészített kedvenc desszertünk, egy könnyű vacsora után...


Majd átadjuk magunkat egymásnak és az élvezeteknek... masszírozás, előjáték és csak élvezzük egymást.

2017. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem az, ha ott csókolhatnám meg, ahol először, utána pedig szabadon választott közös program. :)

31/f

2017. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az élmény mindig jó ötlet, a kirándulást pedig nagyon jónak tartom :)
2017. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na akkor eresszük el a fantáziánkat!


1.Reggeli szex, ágyban reggeli és közös zuhany.

2. Geocaching- a ládában a meglepetés a következő program helyszíne!

3. Egy gyors kellemes ebéd valahol a városban.

4.Tandemugrás, sétarepülés vagy valami extrém élmény.

5.Pihi egy parkban, ahol átadod az általad készített ajándékot (mondjuk egy scrapbookot)

6.Amikor már azt hiszi, hogy vége utazás egy wellnes hotelbe.

7.Vacsora, privát jakuzzi és szex.


Megjegyzem, hogy mi minden évben ugyanoda szoktunk elmenni évfordulónkon és az olyan meghitt!:) De ha van időd meg energiád szervezz többet, nagyobbat!

2017. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért te szervezel mindent? Az évforduló közös ünnep, nem őt ünneplitek, hanem magatokat
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hm,hát mi sörözéssel közös kisfilm nézéssel fogunk indítani..Utána ugye szex az borítékolható :D

Felkelünk reggel és elmegyünk kirándulni, piknikezni és lőni,azt imád, nekem meg van puskám.

Budapest környékén ismertek valami tuti helyet esetleg?

Utána valahol egy vacsi és, mint javasoltátok elmegyünk oda bulizni, ahol megismerkedtünk :))

Geocathing szerű jó lenne, el tudnám helyezni a dobozkákat a nap helyszíneire..De nem tudom miket rakjak bele.

Valami frappáns ötlet kéne vagy huncut.

Pl valami szívesség vagy "szolgáltatás" kártyák és a következő ládika helyszíne?

Szerintetek? Nektek mi tetszene benne? Miket írjak bele?

2017. júl. 27. 14:05
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem mindent!Nem ez a lényeg, egész évben elvagyok havazva minden jóval :)

Nekem ez semmi extra, de élménynek és emléknek tök jó, szerintem.

Biztosan meglep ő is valamivel, de ő inkább olyan, hogy "menjünk el valamilyen étterembe, válasz egyet légyszí"

2017. júl. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!