Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felbontottuk az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbontottuk az eljegyzést, én visszaadtam a gyűrűt, de közölte, hogy csináljak vele, amit akarok. Ti eladnátok, nagy szemétség lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Nyilván hordani nem fogom többet.

Gyémánt gyűrű, ahhoz egy kicsit drága, hogy belehajítsam a Balatonba (különben ezt tenném:D ).


2017. aug. 26. 11:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Dühből ezt mondja, de ha ő vette akkor őt illeti. Ahogy írták, rakd bele egy borítékba és dobd a postaládájába.
2017. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem gyémántosch gyűrűm volt, de eladtam, és az árából egy csomó macskakaját meg almot vettem a cicáimnak (akik addig közösek voltak).


jó sokáig tojtak abba a gyűrűbe a macskák:D

2017. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy illeti őt, neked adta, azt mondta azt csinálsz vele amit akarsz. Innenstől kezdve a tied. Szerintem tedd el, és add el, amikor szükséged van pénzre.
2017. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%

Bíróságon meg letagadhatja az egészet, hogy ő ilyet mondott volna, ha ő keresetet indít érte.

Ő adta a jeggyűrűt, eljegyzésnél nem adják örökbe a nőnek. Ha az eljegyzés felbomlik akkor a gyűrű azt illeti aki vette. Nem értem mi ezen a felfoghatatlan.

2017. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

ajándékot nem illik visszakérni, és nem kell visszaadni. nem lesz itt bíróság, ugyan!:D


(a macskaalmos vagyok.)

2017. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, várj az eladással, még akkor is, ha biztos, hogy nem lesz már köztetek semmi. Hátha mégis csak dühből mondta és később visszaköveteli.
2017. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Èn eladnàm. Mivel egy szakítàs utàn semmiképp nem kezdeném újra az eljegyzési gyűrű pedig ajàndék volt, ezt tenném egy idő után. Egy darabig persze mindenképp megtartanàm a gyűrűért kapott pénzt, ha komolyan ennyire bosszúàlló , hogy bírósàgra megy mikor ajàndékba adta a gyűrűt, akkor vissza tudjam adni. De alapvetően a gyűrű azt illetné meg aki kapta. Ezért azt csinàlhat vele amit akar. Aki visszakéri az csak kicsinyes bosszút akar, primitív szànalmas senki. Fulladjon is bele a pénzébe.
2017. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismered? Csak mert az emberek - főleg szakítás után - elég kiszámíthatatlanok tudnak lenni. És nehogy fegyvert adj azzal a kezébe, hogy eladod.

Be egy borítékba/dobozba, aztán el valamelyik fiók aljára.

Aztán egy idő után, ha már biztos megszabadultál tőle, eladhatod.

2017. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%

Látom egyeseknek még mindig nehéz megérteni, hogy az eljegyzési gyűrű nem ajándék, nem tekinthető egy tábla csokinak vagy egy szál rózsának. Egyfajta szimbólum ami előrevetíti a házasságot. Amennyiben ez meghiúsul akkor visszaszáll arra aki adta.


Máskülönben elég komoly visszaélések lehetnének belőle. Pont azért lett jogilag így határozva, hogy vissza kell adni. Ez olyan, hogy egy lány beszédít valami hülye milliomost, megkéri a kezét egy 2 millió forintos jeggyűrűvel majd a nő 5 perc után meggondolja magát, a gyűrűt meg eladja. Elég érdekesen gondolkodnak itt a lányok (mint mindig). Pont ugyanígy, ha az udvarlód egy BMW X6-os autót vesz neked, hogy használd majd szakításnál visszaköveteli akkor is vissza kell adni, kivéve akkor nem, ha a nevedre íratja.


Bár ezen az oldalon teljesen felesleges bármit is magyarázni. Rég láttam ennyi tudatlan embert egy helyen.

2017. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

na, én ennyit nem agyaltam a karikagyűrűmön. megcsalt az a disznó, gyűrűt eladtam, a macskák meg jót kanyarintottak az árába, miután jóllaktak belőle.


tényleg van az eljegyzési gyűrű visszaadásáról valamilyen törvény?

2017. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!