Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti számoltátok a napokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti számoltátok a napokat vissza az esküvőtökig?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettem egy férfi ismerősömmel, mikor is közölte, hogy “192 nap múlva megházasodom”. Én meg csak pislogtam, hogy ki számol ilyet és bár persze szíve joga, de miért gondolja, h ez bárkit is érdekel

ilyen módon. Nem elég, ha azt mondod augusztus végén vagy mit tudom én? Ti is így számolgattátok?


2018. febr. 4. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem akkor egyszerű, mert végtelen nap van addig. (Magyarul nem fogok házasodni)
2018. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet pont aznap szamoltak ki valamiert. :) szerintem ez cuki. Foleg ha ferfi szamolja :D

Szerintem ha valaki nagy dolgokat var ugymond “szamolja” a napokat. Mikor az usaba utazzam en is szamoltam de inkabb igy: mar 3 het es utazunk, marcsak 1 het. Tehat hetekben szamolva.

2018. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az augusztus végén az nem túl konkrét. De egyébként sem értem hogy mi bajod. Te talán nem tudsz számolni, vagy mi a szösz? Egyébként 192 nap múlva az nagyon nem augusztus vége.
2018. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy honlapunk (programozóhoz mentem hozzá, valahogy nem lepett meg, amikor egyszer csak megmutatta, hogy mit alkotott), azon volt egy "visszaszámlálás" rész, ami az adott dátumig másodpercre lebontva számolt vissza. Nekem ez tetszett, nagyon is, de ezt csak magunk között mondogattuk, másoknak nyilván csak úgy mondtuk, hogy "májusban esküvő", vagy "fél év múlva férjhez megyek". Persze, amikor már le lehetett bontani 1-2 hétre meg ténylegesen értelmezhető napokra, akkor már úgy emlegettük másoknak is. Nyilván akit érdekelt (pl minket), az továbbra is megnézhette a visszaszámlálást a honlapon, és megtudhatta, hogy mondjuk 12 nap, 9 óra, 34 perc és 23 másodperc volt hátra még az esküvőig, de ezt azért nem így mondtuk az embereknek mi sem :D
2018. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Négyes ezt teljesen értem, én is erre gondoltam, h magatok között persze ha jól esik de ahogy te is mondod másokat nem érdekel ilyen részletesen és főleg h nem tud mit kezdeni az infoval. Mert én nem fogom kiszámolni hogy az mit jelent pontosan, akkor már jobban kárt volna ha elmeséli h x hónapban lesz
2018. febr. 4. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ettol szines a vilag, nem? :) van aki igy, van aki ugy mondja. Addig jo is ez amig mas ebben nem karosul, na de ez nem az a kategoria. Vagy igen? Adott esetben az se erdekel hogy aprilisben hazasodik xy mert ilyen alapon azzal az infoval sem kezdek semmit, kit erdekel. Nem igaz? Lehet igy akart erdekesebb lenni, jopofa az illeto, es pont kiszamolta. Ha csak nem autista normalis ember a hetkoznapokban nem tudja kovetni, ha csak nincs neki is egy ilyen honlapja (ami egyebkent ilyen eskuvoi honlap leteznek is) es emlekezett a napokra.
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az időpontkéréstől számolva 4 hónap alatt szerveztük meg az esküvőnket, nem számolgattam, pedig én vagyok a nő, és fontos volt számomra is az a nap. De az ilyen 192 nap múlva lesz dolog az kicsit sok. Olyan mint amikor egy mamaszaurusz "18 hós"-nak mondja a szimplán másfél éves gyerekét.
2018. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én számoltam. De csak a férjemnek családomnak mondtam hány nap múlva lesz.
2018. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez aranyos. :)

Barátnőm párja is így visszaszámolt, szerintem ez tök jó. :)

2018. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!