Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném ha idén megtörténne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha idén megtörténne, de nem akarom erőltetni. Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta tervezgetjük az eljegyzést.(2-3 éve már) Egy ideje direkt hagytam is a témát,hogy majd akkor kérjen meg ha Ő akar.Nem szeretném ha erőltetett lenne,de mivel én úgy számolok,hogy minimum 1-2 év mire esküvő is lesz én már nagyon szeretném ha idén megkérne. De nem akarom neki szegezni,hogy "na most akkor gyerünk".


Szerintetek hogyan célozgassak a dologra? Vagy az nagyon gáz és várjak türelmesen? De meddig "normális" várni?


27/N



2018. febr. 22. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Egy olyan pasival, akivel azt tudod irni, hogy 2-3 eve tervezgetitek az eljegyzest, az nem akar elvenni, es ott maximum te tervezgetsz barmit is.
2018. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 2-3 éve hiteget. Bocs, de én akkor tervezek valamit, ha már nem csak annyit mondok, hogy "de jó lenne", hanem akkor, ha már konkrét tervem van. Ebben az esetben lehet a konkrét terv az időpont vagy a gyűrű kinézete.


Amúgy szerintem ne célozgass (nőként rosszul veszi ki magát erőltetni), várj még 2-3 évet. Ha megkér közben, akkor pontozz le, amiért tévedtem, ha pedig nem kér meg, akkor dobbants. Mást nem tudok erre mondani.



22/N

2018. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Így jár, aki a másik féltől várja a kezdeményezést. :)
2018. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
#3 Egy eljegyzést mégis ki a franc kezdeményezzen?
2018. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igazuk van azoknak, akik azt írják, hogy csak hiteget tőled. Gondolom a párod is minimum 27 éves, tehát ha valóban meg lenne benne a szándék, akkor már eljegyzett volna. Hány éve vagytok együtt?


Együtt éltek? Van rendes jövedelmed, úgy értem, nem ő tart el? Nincsenek irreális elvárásaid, mondjuk egy számára megfizethetetlen gyűrű?


Mert ennyiből amit írtál, nekem az jön le, hogy nagyon jó neki ez az állapot. Nem szeretne eljegyezni, elvenni, és nagyon örül neki, hogy szóba se hozod a témát.

2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*téged
2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
a hármas végtelenítve nézi a Nászajánlatot :)
2018. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Harmónikus kapcsolatban és együtt élünk. Normál keresetem van,neki is. Közösen rendezünk tulajdonképp mindent.


Nem gondolom,hogy hitegetne, magától szokta szóba hozni a házasság/esküvő témát. Tavaly egy ékszerbolt elé is odahúzott és kérdezősködött,hogy melyik gyűrű tetszik.


Nekem inkább olyan,mintha félne magától a lánykérés pillanatától. Pedig már azt is mondtam neki,hogy nem szeretnék nagy felhajtást.

2018. febr. 22. 17:24
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát tuti nem fél ilyentől... Vagy pedig meglepetést szeretne. Mit vársz? Hogy majd bejelenti előre, h "Szívem, készülj, idén megtörténik!"? Ha van benne romantika, akkor perszehogy nem. A párom 1 hónappal a lánykérés előtt rendezte a dolgokat, olyan ügyenesen, h én semmit sem sejtettem, nem gondoltam volna, egyszer csak megtörtént. 24/L
2018. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

4es ki? Illik MEGBESZÉLNI, és a csajnak megtudakolni, hogy eljegyzik-e valaha... vagy sohasem...


Kérdező, ültesd le, és kérdezz rá, mikor akar elvenni; NE célozgass :D


Ha amúgy jól megvagytok, akkor nem kell hisztizni, ha öt év múlva vesz el akkor sem.


28n

2018. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!