Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van valami előjele annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami előjele annak ha egy férfi meg akarja kérni egy nő kezét?

Figyelt kérdés
És most nem csak ara gondolok hogy rögtön előtte, hanem mondjuk azon a héten furcsán viselkedik, utalásokat tesz vagy nem tudom(azért kérdezem), de amiből lehet sejteni hogy itt pár napon belül eljegyzés lesz.
2018. ápr. 1. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, akinél igen, és van, akinél nincs...
2018. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sógorom szándékosan úgy csinált,mint aki egyáltalán nem gondolkodik ilyenen, a (mostmár) felesége,ment pont előtte pár nappal panaszkodott,hogy miért ilyen a párja,miért nem akarja elvenni?!

Volt meglepetés.

2018. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
46%
Nagyobb pènzösszeget vesz ki a szàmlàjàról....ès nem sörre költi. Esetleg kerekedik az asszonyka hasa.
2018. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párodból milyen leánykérést nézel ki? Láttam már youtuben elég kreatívakat is. Némelyikre eléggé rá kell készülni. A mi városunkban van két óriáskivetîtő legénybúcsús meglepi videót játszottunk ott le. Videót össze kellett állítani leegyeztetni időpontot a lejátszásra a pasit is pont oda kellett szervezni. Ha jól tudom volt már ezen a kivetítőn több lánykérés is. Miskolc leghíresebb leánykérés egy félórás mozifìlm előzetes volt. Flasmobokat is le kell szervezni.

De pl haverom a fél éves évfordulón kérte meg a bnője kezét. Előző nap a nagyija háza tetejét levitte a szél azt renoválták nem haladtak gyomorideget kapott ment a hasa a lánynak meg megvolt. Melegítős lánykérés volt nem túl kreatîv, bár volt kis origami .

Szóval pasi függő.

Troll válasszal is készűltem: egyik jele hogy x ideig jártok és gyűrűt vesz. Bár valaki papîrgyűrűt csinált csak....utána közösen vettek gyűrűt.

2018. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, van előjele. vagyis az én páromnál voltak jelek. December 24-en történt az eljegyzés.

Fura volt, vissza gondolva egész decemberben.

Pl mindig nézegette a kezem. Én meg mindig megkérdeztem, hogy mit nézed állandóan a kezem? válasza az volt, hogy még eddig soha sem vette észre hogy ennyire szép kezem van :D Persze...ez csak duma volt

a másik, ami előjel volt. amikor lefeküdtünk aludni, azt hitte hogy én már alszom :D és fogdosta az ujjamat. a gyűrűs ujjamat...nézte, hogy milyen méret le jó rá!

Szóval, nálunk igy történt, utána ő is elmesélt mindent!

a gyűrűm tökéletes lett. pont jó rám :)

2018. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagy mondjuk eltűnik a gyűrűd futcsa körülmények közt
2018. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!