Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mozis lánykéréssel van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozis lánykéréssel van valami tapasztalatotok? Vagy ismerősötöknek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Mozis? Azt hogy? Elrejteni a gyűrűt a nachosban vagy a jalapenho-s mártogatós trutyiban?
2018. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Eww.
2018. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Azokra gondolsz, amikor kobérel egy termet és pl valami közös videót levetít, mintha úgy kezdődne a film?

Aranyos és imponáló a sok szervezés, de nekem nem tetszene, sokkal jobban örúlnék, ha kettesben, műsorcsinálás nélkül kérne meg.

23/N

2018. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem se lenne jó ötlet.
2018. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as: Igen, arra gondolok.

Az a baj, hogy most már eléggé elterjedt, szerintem.

De ahogy néztem a neten, kétféle verzió van:

Az egyik, amikor a párocska beül "mozizni", aztán nem érkezik rajtuk kívül senki, a személyzet becsukja az ajtókat, és ketten maradnak.

A másik, amikor a lányt valahogy ráveszi a fiú, hogy a barátnőivel/rokon lányokkal menjen el moziba. Ennél a verziónál a mozivászonról való lánykérés után érkezik ténylegesen a srác a moziterembe. Itt van az, hogy végülis többen vannak.

2018. ápr. 4. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert tapasztalat, hogy ezt is képesek elqrni.

Ismerős srácét majdnem elcseszték egy plázamoziban. (Jegy eladó Micikének fingja nem volt a dologról, és majdnem lebukás lett a vége.)

2018. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem erőltetett és egy percig sem romantikus... én nem örülnék neki.
2018. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Átgondoltam, szerintem leteszek róla én is.

Köszi a véleményeket.

2018. ápr. 4. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Sokan lehúzzátok, de megnéztem pár ilyen videót (Magyarországon, pl. miskolci moziban, komáromi moziban, Pesten valamelyik plázában) yutubon néztem.

A lényeg, hogy pont az a variáció volt, amikor mások is voltak a moziban, idegenek is. Azért mindegyik videónál igazi nagy meglepetés volt a lánynak, és igazi könnyekkel sírt, és ugrott a srác nyakába.

2018. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pesten a Lurdyban és az Óbudaiban van ilyen lehetőség, kibérelni egy egész mozitermet. Vihetsz valamilyen otthoni videót (tehát megvan a lehetőség előtte összevágni haverokkal vagy barátnőket bevonva a romantikus kisfilmet), és nem lesznek random nézők, akik esetleg fújolással elronthatják a dolgot, vagy bármi.

Szerintem simán meg lehet úgy oldani, hogy barátnőd azt higgye, simán moziba mentek. Ilyen verzióban szerintem aranyos.


Nyilvánosan, "rendes" filmvetítésnél necces, túl nagy a közönség, és egy hőbörgő is elronthatja a dolgot, még akkor is, ha barátnődet nem zavarná a nyilvános műsor.

2018. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!