Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyit térhet el a gyűrű méret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AdamJayCross kérdése:

Mennyit térhet el a gyűrű méret?

Figyelt kérdés

Szeretném barátnőm kezét megkérni, és meg is van a gyűrű választás és a méret is, de pont a méretében nincs. 49-es a mérete, de csak Csak 48 és 50-es (és fölötte, de az már nagy) méretben van. Sokat számít az az 1 méret? Főleg, mert az ember ujjának mérete változik a környezet, hőmérséklet hatására.


Ha nem annyira fontos a pontos, akkor inkabb a nagyobb (50) vagy a kisebb (48) a jobb választás?



2018. nov. 19. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a nagyobb, úgy is hízni fog.
2018. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Egyik se jó. Ha kisebb, akkor szorít, és nem tudja hordani. Ha nagyobb, akkor el fogja hagyni. Ez is olyan, mint a cipő. Ha 38-as a lába, akkor se a 37-es, se a 39-es cipő nem lesz jó.

Nem tudom, hogy miért ennyire fontos, hogy adott típusú gyűrű legyen. Szerintem jobb lenne, ha keresel màsik fazont, ami méretben jó. Elvégre azt szeretnéd, hogy mindig hordja.

De ha csak ebből lehet választani, akkor a 48-as, és vidd el ötvöshöz, hogy picit tágítson rajta. Ezt mondjuk célszerűbb lànykérés után, együtt megejteni, hogy próbálni tudjon.

2018. nov. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számít. Abból indulok ki, hogy a két gyűrűdujjam között pontosan egy méret különbség van, de a jegygyűrűmet csak az egyiken tudom hordani
2018. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Férjem kezére a pont egy mérettel kisebb nem menne fel, nem férne át a bütykös kezén. Az enyémről meg az egy mérettel nagyobb úgy esne le minden kézmosáskor a szappantól, hogy aztán sosem találom meg - szóval igen, nagyon is tud számítani az a picike. Mi a karikagyűrűt, amikor vettük, végigpróbáltunk 3-4 méretet, mire meglett az, ami nem szorít és nem is esik le. Se alatta, se felette nem volt jó, de az, hogy melyik méret a jó, az függ attól is, hogy milyen széles az adott darab. Legalábbis nekünk ezt magyarázta az ékszerész.
2018. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 50es jó. Nekem is 49 a méterem télen, nyáron meg az 51-és is megáll rajta.
2018. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!